2733
2771
عنوان

تاپیک جامع ترک نی نی سایت!

113 بازدید | 9 پست

خانوما بیاین برای ترک برنامه بریزیم....

من ب هیچ کاریم‌نمیرسم...

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون

منم همینطور

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

منم همینطور

بیاین قرار بذاریم روزی نیم ساعت بیایم و اینجا گزارش بدیم بهم تا ترک کنیم و از کارایی ک بهش در اثر ترک رسیدیم بگیم

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
بیاین قرار بذاریم روزی نیم ساعت بیایم و اینجا گزارش بدیم بهم تا ترک کنیم و از کارایی ک بهش در اثر تر ...

خیلی خوبه عالیه

من کنکور هم دارم کاش بتونیم اینکارو کنیم

میشه تایم تعیین کنی

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
بیاین قرار بذاریم روزی نیم ساعت بیایم و اینجا گزارش بدیم بهم تا ترک کنیم و از کارایی ک بهش در اثر تر ...

این خودش عاملیه بیای توسایت خب نمیخوای ترک کنی نکن چرا ازاین راه میخوای وارد شی آخه؟ 😂

تا با چیزای دیگه مشغول نشی همچنان اینجایی گلم 

کتاب بخون، فیلم ببین 

به فکر ترک هم نباش چون همین فکر باعث میشه بدتر بیای فقط کم کم فعالیتای دیگتو زیاد کن 

به جا اینکه بیای اینجا تایم استفاده از نی نی سایتو بنویسی 

مثلا 3 تا کار مشخص کن فقط ببین به اونا رسیدی  انجامشون دادی یا نه؟ 

اگه به برنامت رسیدی برا جایزه بیا سایت اگه نه خودتو محروم کن 

خیلی خوبه عالیه من کنکور هم دارم کاش بتونیم اینکارو کنیم میشه تایم تعیین کنی

اره فقط ۵ عصر تا ۵ و نیم همین