2733
2771
عنوان

چقد ادم عوضی تو سایت زیاده😐+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 1673 بازدید | 75 پست
اخه چپ و راست میگه با دوست پسرت رابطه داشتی به مامانت فحش دادی😐 خب من که میدونم نامزدمه همچین‌حرفا ...

رابطه داشتی یا نه به خودت مربوطه و هیچکسی حق نداره بهت بگه خراب یا چیزی

ولشون کن بابا 

مامانتم اگر واقعا نگرانه کمکت کنه تخریی شخصیتی که فایده نداره

احترام به بزرگ‌تر یه مفهوم مجازی احمقانه‌ست که فقط توی فرهنگ های تعصبی و اشتباه پیدا می‌شه. آدم عاق ...

یعنی چی مادر این ۹ ماه اینو تو شکمش نگه داشته درد و حالت تهوع و.... اونا چیزی نیست بعد چون عصبی شده دو تا حرف گفته باید تو سایت بی احترامی کنه یا حتما باید اینم با دوتا حرف و کلمه ی نامناسب جوابشو بده

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@niniyar_2     @niniyar_3     عزیزم گفتم این خانوم ولکن نیس!دستش رو شده الا ...

عزیزم شما هم در تاپیک ایشون کم نگفتید لطفا از بحث خودداری کنید ممنون

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.
احترام به بزرگ‌تر یه مفهوم مجازی احمقانه‌ست که فقط توی فرهنگ های تعصبی و اشتباه پیدا می‌شه. آدم عاق ...

دقیقاا

من به هیچ‌وجه سعی نمیکنم دل کسیو‌بشکنم

چه برسه به اعضای خانوادم

همیشه تو‌صحبت کردن محتاطم که ناخواسته کاری نکنم

ولی مامانم؟دشمنمم حاضر نمیشد همچین کاری کنه باهام

والا دوستپسرتم باشه زندگی خودته ب هیچ احدی الناسی ربط نداره 

واقعااااا

اصلا حتی یک درصد همه این کارایی که می‌گه رو هم کرده باشی، به هیچ کسی کوچک ترین ارتباطی نداره که بیان توهین بکنن یا اینطوری فشار بخورن. زندگی خودته، دلت می‌خواد، به هیچ کسی هم ربطی نداره.

یعنی چی مادر این ۹ ماه اینو تو شکمش نگه داشته درد و حالت تهوع و.... اونا چیزی نیست بعد چون عصبی شده ...

این چه طرز فکر مسخره‌ایه؟؟؟؟ مادر براش مادری کرده. وظیفه‌ش بوده. اتفاقا اصلا هم نتونسته درست این کار رو بکنه. انتخاب خودش بوده، تصمیم خودش بوده، خودش کرده. لطف نکرده.

انگار زحمت کشیده حامله شده😐 آدمی که بچه می‌آره تمام مسئولیتش رو با خواست خودش قبول می‌کنه. والدی که والده هیچ لطفی به بچه نکرده، وظیفه‌ش بوده. والد بد نه تنها وظیفه‌ای که خودش قبول کرده رو انجام نداده بلکه تازه به یه بچه بیچاره که خودش هیچ اختیاری توی به دنیا اومدنش نداشته آسیب هم رسونده.

اسی این کپیه یکی از تاپیکهای سابق توئه 

یخ بار دو سه سال پیش فهمید دوس پس.ر دارم 

درو روم قفل میکرد هرچی از دهنش درمیومد بهم میگف😕

الانم من میخاستم به دوست پیام بدم

به داداشم پیام دادم گفتم ریحانه هستی

اون احمقم گفت اره منم فکر کردم دوستمه

بهش میگفتم امروز میخاستم برم پیش دوست پسرم ولی نیومد از دیشب نگرانشم و فلانو...

هوف یعنی ریدم

داداش خاله زنک عوضیم هنوز نگفته

ولی هم خودش هم مامانم بفهمن باز بدبختیام شروع میشه

الان بگم فهمیدم جای دوستم خودتو جا زدی منم  تلافی کردم اونارو گفتم حالتو بگیرم ضایعست؟

نمیدونم چجوری جمعش کنم🥲

شخصا از خداوند مهربان مسئلت دارم آقایون عضو نی نی سایت رو عاقل و از اینجا بیرون کنه😒 زني را مي شناسم من، که شوق بال و پر دارد، ولي از بس که پر شور است، دو صد بيم از سفر دارد... زني را مي شناسم من، که در يک گوشه ي خانه، ميان شستن و پختن، درون آشپزخانه... سرود عشق مي خواند، نگاهش ساده و تنهاست، صدايش خسته و محزون، اميدش در ته فرداست...زني را مي شناسم من،که مي گويد پشيمان است، چرا دل را به او بسته، کجا او لايق آنست... زني هم زير لب گويد، گريزانم از اين خانه، ولي از خود چنين پرسد،چه کس موهاي طفلم را، پس از من مي زند شانه؟.. زني با تار تنهايي، لباس تور مي بافد، زني در کنج تاريکي، نماز نور مي خواند...زني را مي شناسم من،که مي ميرد ز يک تحقير،ولي آواز مي خواند،که اين است بازي تقدير... زني با فقر مي سازد، زني با اشک مي خوابد، زني با حسرت و حيرت،گناهش را نمي داند... زني واريس پايش را، زني درد نهانش را، ز مردم مي کند مخفي، که يک باره نگويندش، چه بد بختي چه بد بختي... زني را مي شناسم من، که شعرش، بوي غم دارد، ولي مي خندد و گويد، که دنيا پيچ و خم دارد..زني مي ترسد از رفتن که او شمعي ست در خانه، اگر بيرون رود از در، چه تاريک است اين خانه...زني را مي شناسم من،که رنگ دامنش زرد است،شب و روزش شده گريه،که او نازاي پردرد است...زني را مي شناسم من،که ناي رفتنش رفته،قدم هايش همه خسته،دلش در زير پاهايش،زند فرياد که بسه... زني در کار چون مرد است، به دستش تاول درد است، ز بس که رنج و غم دارد، فراموشش شده ديگر، جنيني در شکم دارد...
@niniyar_2   نی نی یار عزیز چرا فحشا و فحش و توهین به خونادخ خود ادم باید عادی جلوه داده بشه؟ ...

ببخشید ولی با این حجم از بی ادبی و بد دهنی اکانت شماست که باید بسته شه!کاش یکم انسانیت داشتین امیدوارم حال دلت انقدری خوب بشه که مشکلاتتو سر دیگران خالی نکنی

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
دقیقاا من به هیچ‌وجه سعی نمیکنم دل کسیو‌بشکنم چه برسه به اعضای خانوادم همیشه تو‌صحبت کردن محتاطم ...

آره عزیزم درک می‌کنم. اینا تماما حرف های تعصبی و از روی بی‌فکری هستن. خودت رو درگیرشون نکن

واقعااااا اصلا حتی یک درصد همه این کارایی که می‌گه رو هم کرده باشی، به هیچ کسی کوچک ترین ارتباطی ند ...

با حرف آخرت موافق نیستم

زندگی الان ایشون میتونه در آینده به زندگی یه غریبه ربط پیدا کنه

مثلایه دختر و پسر دوستن و رابطه دارن ظاهرا زندگی خودشونه اما اگه جدا بشن و برن با کسایی دیگه و تو رابطشون آلوده به ایدز شده باشن و با کسای دیگه ازدواج کنن به زندگی بقیه هم ربط پیدا میکنه 

@niniyar_2     @niniyar_3     عزیزم گفتم این خانوم ولکن نیس!دستش رو شده الا ...

از کجا مطمئن شدی فاحشه است مدرک داری؟

حسین جان🖤هرچه پل پشت سرم هست خرابش بنما/تابه فکرم نزد از ره تو برگردم🙏
اخه چپ و راست میگه با دوست پسرت رابطه داشتی به مامانت فحش دادی😐 خب من که میدونم نامزدمه همچین‌حرفا ...

د آخه مشکل اینه که فقط توووویی در این جهان که میگی که اون نامزدته

شخصا از خداوند مهربان مسئلت دارم آقایون عضو نی نی سایت رو عاقل و از اینجا بیرون کنه😒 زني را مي شناسم من، که شوق بال و پر دارد، ولي از بس که پر شور است، دو صد بيم از سفر دارد... زني را مي شناسم من، که در يک گوشه ي خانه، ميان شستن و پختن، درون آشپزخانه... سرود عشق مي خواند، نگاهش ساده و تنهاست، صدايش خسته و محزون، اميدش در ته فرداست...زني را مي شناسم من،که مي گويد پشيمان است، چرا دل را به او بسته، کجا او لايق آنست... زني هم زير لب گويد، گريزانم از اين خانه، ولي از خود چنين پرسد،چه کس موهاي طفلم را، پس از من مي زند شانه؟.. زني با تار تنهايي، لباس تور مي بافد، زني در کنج تاريکي، نماز نور مي خواند...زني را مي شناسم من،که مي ميرد ز يک تحقير،ولي آواز مي خواند،که اين است بازي تقدير... زني با فقر مي سازد، زني با اشک مي خوابد، زني با حسرت و حيرت،گناهش را نمي داند... زني واريس پايش را، زني درد نهانش را، ز مردم مي کند مخفي، که يک باره نگويندش، چه بد بختي چه بد بختي... زني را مي شناسم من، که شعرش، بوي غم دارد، ولي مي خندد و گويد، که دنيا پيچ و خم دارد..زني مي ترسد از رفتن که او شمعي ست در خانه، اگر بيرون رود از در، چه تاريک است اين خانه...زني را مي شناسم من،که رنگ دامنش زرد است،شب و روزش شده گريه،که او نازاي پردرد است...زني را مي شناسم من،که ناي رفتنش رفته،قدم هايش همه خسته،دلش در زير پاهايش،زند فرياد که بسه... زني در کار چون مرد است، به دستش تاول درد است، ز بس که رنج و غم دارد، فراموشش شده ديگر، جنيني در شکم دارد...
این چه طرز فکر مسخره‌ایه؟؟؟؟ مادر براش مادری کرده. وظیفه‌ش بوده. اتفاقا اصلا هم نتونسته درست این کار ...

وظیفه؟🤣🤣🤣عجب آدمایی این ی بچه ای خدا بهت بده ها صبر کن

عزیز بچه ناپاک باشه پدر و مادر هر حرفی بزنن هرکاری کنن حق دارن طرف محدود میکنه میگین پدر و مادر خوبی نیستن آزادم میزارن نتیجش میشه این 

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
2706