2733
2764
عنوان

چرا آقایون درخواست میدن؟ مثلا فک میکنن که...

| مشاهده متن کامل بحث + 13964 بازدید | 349 پست
با حرفتون کل شبمو خراب کردین😒روز اول میدونستم طرز فکرتون ابنجوریه بخدا ی کلمه ام باهاتون حرف نمیزدم ...

م فکر بدی نکردم چون گفتی اهل درخواست دادن نیستی منم گفتم پس چرا به من گفتی درخواست بده😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو چرا هنوز موندی برو برادر عزیز موندی چیو ثابت کنی وخی وخی برو بخواب خوبه مجازیه اینطور میکنید😂

خب اونجوری ک فکر میکنه نیس

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
با حرفتون کل شبمو خراب کردین😒روز اول میدونستم طرز فکرتون ابنجوریه بخدا ی کلمه ام باهاتون حرف نمیزدم ...

مگه زنی اینقدر اهمیت میدی بگیر به ناحیه انگشت چپت و با یه خداحافظی همه رو خوشحال کن در اصل سایت زنونه هست و شما نمیتونید داخلش بخونید😂

پشمای ببعی ای که پشمک بود 💔😞 
م فکر بدی نکردم چون گفتی اهل درخواست دادن نیستی منم گفتم پس چرا به من گفتی درخواست بده😂😂

لامصب من اگر بخام خب میومدم درخاست میدادم اونور ن ابنکه جلو همه ازتون بخام تشربف ببارین ک نیومدین منم گفتم باشع ابن دو موضوع باهم فرق داره خانم مهندس

اینجا پره از خانومای مطلقه یا کسایی که دنبال کیسن به هرنحوی، این دیوونه هام مثلا امید دارن بتونن یه چیزی از اینجا تور کنن 😂 واقعا هم ممکنه، مثلا پیشنهاد ص.یغه بدن یا بگن حمایت مالیت میکنم اونقدر خانومای ساده و بدبخت داریم که اوکی بدن

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
مگه زنی اینقدر اهمیت میدی بگیر به ناحیه انگشت چپت و با یه خداحافظی همه رو خوشحال کن در اصل سایت زنون ...

کاری ک نکردم زور داره بهم من خودم دارم مبگم فقط ب ی خانم درخایت دادم تاحالا تموم 

2706