2733
2771
عنوان

همسرم خیلی خوش اخلاق و صبوره💜

330 بازدید | 14 پست

تا حالا یکبارم عصبانیتشو ندیدم حتی اگه مقصر من باشم،

تنها چیزی که اذیتم میکنه اینه که من قبلا جدا شدم و اخلاق نامزد قبلیم هاپو بود رسما میترسم یکم بعد ایشونم مثل اون بشه زبونم لال

خیلی دارم فکرشو میکنم

البته اون یکی از اول هاپو بود من میگفتم درست میشه درست میشه نشد

اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

ولی از این به بعد میبینی دقیقا همین لحظه ای که تاپیک زدی به بعد چون واقعاا بعضی ها خیلی حسودی می کنت و چشم میزنن😂😂😂

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤

قدرشوبدون 

هرکی هر اخلاقی داشته باشه خودشو نشون میده

فقط توهرشرایطی اول احترام شخصیت خودت وبعدهمسرتو داشته باش

خواهم که به خلوتکده ای ازهمه دور...من باشمو...من باشمو...من باشمو...من....

خدا  حفظتون کنه🙏🙏🙏

شوهر منم   صبور و  ارومه

ولی   خیانت کار🙃🙃🙃   میگم نکنه من کم گذاشتم. من درون گرام،اون بشدت برون گرا

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
اصلا به این چیزا فکر نکن به هر چی فمر کنی جذبش میکنی تحت تاثیر رفتاری که خودت انجام میدی  پس ش ...

دقیقا همین طوره. جذب خیلی قویه. اگر ب چیزای بد فکر کنی فقط نفرت عوض میشه ولی باز همون رفتار بد میاد تو زندگیت فقط ب خوبی هاش فکر کن و شاد باش. همسر قبلی تو ببخش و بهش فکر نکن هر چی ب رفتار بد اون فکر کنی همون بدی ها میاد تو زندگیت و زندگی قشنگت خراب میشه. تنفرتو گلایه هاتو نسبت ب همسر قبلیت کامل تو قلبت با خودت حل کن و فقط ب خوبی های همسر جدید فکر کن

بله عزیزم همینطوره باید ما تغییر کنیم تا آدماهم تغییر کنن👌🏻

دقیقا درسته. شما وقتی افکارت و نسبت ب رفتارت های همسرت مثبت می کنی و فقط ب خوبی هاش دقت می کنی باعث میشه همسرت رفتارهای بدش اصلاح شه. و اگر چیزی ک می خواهی تو وجود همسرت کلا نباشه یک جوری همسرت از زندگیت میره ک ب هیچ عنوان آسیب نبینی و کسی میاد تو زندگیت ک اون چیزای مثبتی ک می خواهی رو داشته باشه. مثلا دور از جون همسرتون همسرتون خیانت کار هس شما ارتعاش وفاداری رو میدی اگر همسرت تحت هر شرایطی گول خورده باشه باعث میشه برگرده ب زندگی و شما ولی اگر تو وجودش اثری از وفاداری نباشه و ذاتا خائن باشه ایشون از زندگیت حذف میشن و فرد وفاداری میاد تو زندگیتون. اینا رو از خودم نگفتم دوره شرکت کردم و تاثیراتش و تو زندگی خودمم دیدم

2706