2733
2764
عنوان

كراش زدمم بياييد 🫠🫠🫠چيكار كنمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 112 پست
چی بذارم؟! راهنماییم کن ،لطفا

تو بیمارستانا معمولا یکی هست که همیشه واسطه بشه برا اینجور مسائل ، نمیشه به اون بگی؟

امام رضای مهربونم ، نذر کردم بعد از انجامش و نتیجه گرفتن بیام حرم ، قربونت برم اینبار منو متفاوت تر از همیشه بپذیر😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی بذارم؟! راهنماییم کن ،لطفا

خودت باش 

دنبال جذبش نباش بدتر در میره طرف 

خوبیاتو نشون بده 

تو محل کار به خودت برس مرتب و منظم و خوشتیپ برو بیا 

با مردا خیلی گرم نگیر 

همش دنبالش نباش 

استوریای بهتر بذار حس و حال خوب انتقال بده این چیزا که شما گذاشتی انگار تو رابطه ای و طرف ضربه خیلی بدی بهت زده نارو زده بهت! 

درکل ببین اگه میخوای بیاد سمتت نباید بدویی دنبالش رها کن قضیه رو 

اون خودش کم کم یا بهت تمایل پیدا میکنه میاد جلو یاهم که چیزیو از دست ندادی حداقل نمیگن خانم فلانی عاشق فلانی شد و... 😑

چیو ریپلای کردی چی گفت؟ 

این ۵۰ تا پست داره که یکیش بعد از فالو کردن من گذاشته بود..منم لایک نکردم(نمیگما بخاطر من گذاشته بود منظورم از نظر زمان بود)

امروز تولد دوستش تبریک گفته بود که منم ریپلای کردم

مبارکه 🎉🎈💐

اونم در جوابم 

اول ی ممنون فرستاد

بلافاصله این استیکر 😍

خودت باش  دنبال جذبش نباش بدتر در میره طرف  خوبیاتو نشون بده  تو محل کار به خودت ب ...

دقیقا ،اگه خونده باشی چی نوشتم.

تقریبا همین شده چون منشی بهشون بهم گفت ،دلت خوش نکن من مزه دهن پسرمون میدونم ،پسر به این خوبی حتما برا خودش کیس داره..‌

به منم واقعا برخورد ،چون تا الان احدی نگفتم من پسر رو دوست دارم ،حتی کاری نکردم نظر پسره جلب کنم...

حتی همین منشی منو میخواست به پسره نشون بده فرار کردم ،حتی خود این اومد بخشمون و بعدش پسره اومد دنبالش که ...

دقیقا ،اگه خونده باشی چی نوشتم. تقریبا همین شده چون منشی بهشون بهم گفت ،دلت خوش نکن من مزه دهن پسرم ...

میگفتی اولا من دلمو به کسی خوش نکردم این بقیه ان که من باید بپسندمشون 

ثانیا روابط بقیه به خودشون مربوطه شما سرت تو کار خودت باشه 

در ضمن اگه منشیه دختره ممکنه خودش رو پسره کراش باشه برااینکه تورو از میدون به در کنه اینجوری گفته باشه 

درکل اول طرفو خوب بشناس ببین اصلا تو خودت میپسندیش؟ هنوز هیچی نمیدونی ازش 

دنبال جذبش نباش

میگفتی اولا من دلمو به کسی خوش نکردم این بقیه ان که من باید بپسندمشون  ثانیا روابط بقیه به خود ...

من اولش میخوام ی تو دهنی به منشی بزنم.

زن مطلقه هست ،۴۰ ساله ،دختر ۱۴ ساله داره

با این شرایط پیش اومده اصلا نمیشه باهاش تو محیط مار حرف یزنم.

بخشمونم جداست ،میمونه همین اینستا 

بنظرت در مورد کنکور اینا بپرسم

این پسره رسمی هست ، مثلا بپرسم پرستاری چه پوئن و مزیتی داره که شما قصد کنکور یا تغییر رسته نداره؟!

2706