2733
2771
عنوان

كراش زدمم بياييد 🫠🫠🫠چيكار كنمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 112 پست
منو بگو چيكار كنم بين ما مدل اكيپي هستيم من تازه وارد جمعشون شدم اوايل تو گروه هرچي ميگفتن ريپلاي م ...

اره میتونی اینکارم بکنی اما بهونه خوبی براش داشته باش ببین نگرانت میشه یا نه 

اره میتونی اینکارم بکنی اما بهونه خوبی براش داشته باش ببین نگرانت میشه یا نه 

بهونم چي باشه خوبه به نطرت؟

يه چيزي حس ميكنم گند زدم بعضي پسرا تو گروه حرف ميزدن با من منم جوابشونو ميدادم خنده شوخي هم ميكرديم ميگم نكنه برا همين دلسرد شده؟🤦🏻‍♀️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرزادش تو ی پستی کامنت کرده بود...دایی تو خجالتی هستی ،کاش خدا بهت یکم رو بده

خدا بگم اين پسرارو چيكار نمنه

الان اين طرف منم هيچچ حركتي نميزنه كلا زيادم حرف نميزنه ساكتت و ارومه🤦🏻‍♀️ ديوونم كرده😂🤦🏻‍♀️

ببین جریان من و این پسره اینه  ایشون رو همه تعریف می‌کنند از نظر رفتارو...اینکه خوشتیپ هست... ...

پسره پزشکه؟

امام رضای مهربونم ، نذر کردم بعد از انجامش و نتیجه گرفتن بیام حرم ، قربونت برم اینبار منو متفاوت تر از همیشه بپذیر😭
بهونم چي باشه خوبه به نطرت؟ يه چيزي حس ميكنم گند زدم بعضي پسرا تو گروه حرف ميزدن با من منم جوابشونو ...

اها اره ممکنه 

بعضیا خیلی رو این چیزا حساسن میگم برا همین اول باید اخلاقش بشناسی بعد اینکه همونجور که تو فک میکنی ممکنه کسی رو داشته باشه شاید اونم همین فکر راجبت میکنه که عقب کشیده

پسره پزشکه؟

نه ،بابا 

چه پزشکی ،پرستاره 

من اومدم تعریف پسره رو تو خونه کردم.

مامانم میگه اگه سر به زیر و...هست بیاد من میدمت 

بقیه خانواده میگن غلط کردی با ما ، به دکترا جواب رد دادی زن پرستار شی

اها اره ممکنه  بعضیا خیلی رو این چیزا حساسن میگم برا همین اول باید اخلاقش بشناسی بعد اینکه همو ...

ببين اوايل وارد گروه كه شدم يكي بحث باز كرد كه ميخوام زنت بديم و فلان😂 اينم برگشت گفت يه عقاب هميشه تنهاس من فهميدم تنهاس

نميدونم واقعا تو پشت هماهنگ كردن يا نه🤦🏻‍♀️😂

بهانه ي غيب شدنم چي باشه به نظرت؟

نه ،بابا  چه پزشکی ،پرستاره  من اومدم تعریف پسره رو تو خونه کردم. مامانم میگه اگه سر به ...

باو همونم گیر کسی نمیاد بخدا 

منم سر همین که پسره پرستار بود فقط قبول نکردم البته افاده ای هم بود بنظرم اگه ادم خوبیه سعی کن بدستش بیاری

خدا بگم اين پسرارو چيكار نمنه الان اين طرف منم هيچچ حركتي نميزنه كلا زيادم حرف نميزنه ساكتت و ارومه ...

منم واقعا یه نفرو میخواستم دیر اقدام کردم ، از دستم پرید🤦🏻‍♀️

اولین نفرم‌خودم فهمیدم عقد کرده ، براشم واقعا از ته دلم آرزوی خوشبختی کردم چون پسره خوبی بود ،و‌با خودم گفتم شاید قسمت هم نبودیم

امام رضای مهربونم ، نذر کردم بعد از انجامش و نتیجه گرفتن بیام حرم ، قربونت برم اینبار منو متفاوت تر از همیشه بپذیر😭
2706