2733
2771
اره دیگه سلیقه ایه ولی به تهران و اصفهان و کاشان نیست ،اینحا هم خیلی طرح های لاکچری و شیکی داره ولی ...

آفرین عزیزم من از گلت انرژی مثبت گرفتم و همینطور احسای کردم یه مرد عاشق مهربون و کاری پشت این گلاست،عشقتون همیشگی عزیزم

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

عجب مهم شوهرته که براش مهمی و اون لحظه اونم ناراحت شده،مطمئن باش اگه خودش بود بهترینش برات می‌آورد م ...

برام مهم نبود اصلا عزیزم 

چون مخالف ازدواج من با شوهرم بودن مطمئنم ک بخاطر همون نیاوردن

دلیل مخالفتشونم این بود ک خواهرشوهرم قبل ازدواجمون لباسای منو دزدیده بود منم ازش پس گرفتم چون لباسام تازه بود یه بارم نپوشیده بودم اونم بدش اومد از من

اینجا گل بذاری به ما شهرستانی ها یه چیزی میگن من اصلا بخاطر همین هیچوقت عکس ازین چیزها نمیذارم

بی خیال انقدم حرف منفی نباید روت اثر بزاره ،خب راستش ربطی به شهرستانی بودن یا تهرانی بودن هم نداره کاملاً سلیقه ایه ،اینجا هم خیلی دسته گل و سبد های قشنگ و لاکچری دارن یا حتی سفارشی درست میکنن ،اتفاقا من سلیقه نانزدم رو که دیدم به وجد اوندم که هر رنگ گلی داخلش بود که هر کردم یه معنی میده و تا حالا هم دارمش با اینکه خشک شده 

آفرین عزیزم من از گلت انرژی مثبت گرفتم و همینطور احسای کردم یه مرد عاشق مهربون و کاری پشت این گلاست، ...

ممنونم فدات شم ، در اصل پسر عمه ام هستش که قبل از خواستگاری خیلی هم دیگر رو ندیده بودیم و اومدن خواستگاری و الان عاشق همیم😍🙈

ممنونم فدات شم ، در اصل پسر عمه ام هستش که قبل از خواستگاری خیلی هم دیگر رو ندیده بودیم و اومدن خواس ...

😍😍

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2706