2733
2764
عنوان

به نظرتون تو این شرایط بچه دوم اوردن بد نیست؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 68 پست

عزیزم تحت هیچ شرایطی وقتی میدونین موقعیتش نیست بچه نیارین

به آینده ی بچه هم باید فکر کرد ، به این مزخرفات که توی هر شرایطی باید بچه اورد و بچه روزیشو با خودش میاره و ...توجه نکنین 

خانمِ مهماندار مهربون 😁🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما یکی بیار الان مامان و بابام دارن طلاق میگیرن زندگیم به شدت افتضاح هسته تنها چیزی که هنوز زنده ن ...

🥺🥺🥺

تو نی نی سایت پشماتون تو یه جلسه تضمینی میریزه 🙄بدون درد😮بدون بازگشت 😲بدون هزینه های گزاف😳
طفلکیا میبینی ادم بخدا جیگرش کباب میشه بچه منم پولاشو جمع کرده امروز اورده میگه ببین خودم پول دارم ب ...

من دوتا دارم عزیزم 

میگه دوتا دیگه بیار بشیم 6 تا 

خودمم عاشق بچه ام ولی بقول شما شرایط مالیمون خوب نیست چند وقتیه رو تردمیل میدوئیم انگار کلا قفل و زنجیر شدیم

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

بچه‌دار شدن فقط و فقط زمانی درسته که هم شما هم همسرتون کاملا از نظر ذهنی و روحی و البته جسمی آمادگی کامل برای نگهداری و تربیت از بچه رو داشته باشید. همینطور شرایط زندگیتون (یعنی از نظر اقتصادی و...) هم خیلی مهمه.

اگر حتی یکی از این فاکتور ها نباشه، بچه‌ای که می‌آرید به خاطر شما دچار کلی مشکل می‌شه.

شما وقتی می‌تونید مادر خوبی باشید و کودک سالمی تربیت کنید، که همه جوره آمادگیش رو داشته باشید. وگرنه بعد به خود بچه بیچاره آسیب می‌رسه

بچه زیادش خوبه اعصاب زیادش خوبه پول زیادش خوبه  😅

دقیقا چون گزینه دو و سه رو ندارم میترسم که به گزینه یک فکر کنم😅

تو نی نی سایت پشماتون تو یه جلسه تضمینی میریزه 🙄بدون درد😮بدون بازگشت 😲بدون هزینه های گزاف😳
شما شرایط زندگیتون رو بهتر از بچه‌تون درک می‌کنید. حتی اگه اون گله کنه، اگه واقعا فکر می‌کنید شرایط ...

بله قشنگم منطقی که نگاه میکنم واقعا هیچجوره نمیتونم اقدام کنم ولی عاطفی که به گریه های بچم نگاه میکنم خیلی دلم براش میسوزه که بنده خدا به خاطر ما به دنیا اومده و به خاطر خود خواهی ما مجبوره یه عمر تنها بمونه

عزیزم عصرها ببرش پارک با بچه های دیگه بازی کنه تابستون نزدیکه ببر باشگاه، کلاس نقاشی، کلاس سفال و ز ...

بله گلم باشگاه بردم اصلا علاقه ای نشون نداد تصمیم گرفتم مهد ببرمش شاید روحیه اش با دیدن بقیه بهتر بشه

منم حوصله و اعصاب برا دومی نداشتم، نیاوردم، خیلی هم خوشحالم و خداروشکر میکنم 

منم مثل تو

اصلا پسرمم تک فرزند بودن رو دوست داره 

هرچی بخاد میتونم راحت فراهم کنم 

وقت بیشتری باشوهرمم میگذرونم

شما دیگه مادر هستید ، در برابر نیازهای فرزندتون پاسخگویید ، نباید ب بچه ظلم کنید و تک فرزند نگهش دارید 

باید ب این هم فکر می‌کردید بچه ای که دارید ب دنیا میارید ممکنه بعدا برادر خواهر بخواد ! وگرنه می‌توانستید کلا بچه دار نشید  ، تا دیر نشده بچه دوم هم بیارید چون پسر شما قطعا تو هر سنی باشه این احساس تنهایی رو خواهد داشت 

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

الان خودت فکر کن ببین تازه اقدام کنی تا مدتی زمان میبره بعدشم بارداری و زایمان و تا بچه ی بعدی راه بیفته بچه ی اولتون حدودای ۸ ساله میشه. اینا هم بازی میشن به نظر شما؟ مگه بچه اسباب بازیه که بخاطر اولی بیاریمش. اعصاب و آرامشت از همه چیز مهمتره. بچه اولتون هم الان بچست متوجه نیست تصورش از خواهر و برادر یه تصور رویاییه نمیدونه چه چالش هایی داره

نه از اینکه نیاری  من جای شما بودم میاوردم دومی رو حتما چون واقعا در حق بچه اولتون ظلم میشه بخ ...

بله گلم خودمم از همین که بچم به خاطر اخلاق گند من و باباش قراره تنها بمونه خیلی عذاب وجدان دارم🥺

خواهشا اجازه ندید طرز تفکر قدیمی و سطحی بعضی افراد که اصرار به بچه آوردن تحت هر شرایطی می‌کنن، روتون تاثیری بذاره. مطمئنا به عنوان یک مادر شادی و خوشبختی اون بچه بزرگ‌ترین خواسته‌تونه. به این خاطر هم که شده باید تا وقتی که آمادگی لازم رو ندارید، دست نگه دارید.🙏🏻

ممکنه خیلی ها فشار بیارن بهتون این وسط؛ مثل بچه اولتون، یا فامیل یا هرکسی. اما خواهشا حواستون باشه که یک مادرِ سالم با یک روان سالم، حتی در چهل سالگی هم که بچه دار بشه بچه‌ش قراره خوشبخت‌تر و صد ها برابر سالم‌تر و بهتر از کودکی بشه که مادرش در جوانی بچه‌دار شده، اما بدون آمادگی کافی.

2706