2733
2764

سلام دوستان من یه بچه پنج ساله دارم بعد اصلانم دوست ندارم یه بچه دیگه بیارم چون میدونم اعصابم نمیگیره نمیخوام  بچه بعدا اذیت شه بعد دلمم خیلی برای  بچم میسوزه همیشه میگه من تنهام کسی نیست با من بازی کنه بریم یدونه بچه بخریم طفلکی گریه میکنه از تنهایی اما واقعا شرایط زندگیم جوری نیست که بخوام یه بچه دیگه بیارم به نظر شما چیکار کنم بچه ام احساس تنهایی نکنه؟

تو نی نی سایت پشماتون تو یه جلسه تضمینی میریزه 🙄بدون درد😮بدون بازگشت 😲بدون هزینه های گزاف😳

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

بچه من میگه مامان دوتا دیگه بچه بیاریم بابا پولاش زیاده 

خونمون پرسروصدا باشه و همش بازی کنیم 😕

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

من خیلی از تک فرزندی خودم ناراضی بوده و هستم ، الان که پدر و مادرم پیر شدن و افتادن توو مسایلی فشار روم‌ زیاده ، قبلاً هم یه سفر میرفتم دلم باهاشون بود یا موقع انتقالی همسرم اضطراب شدید داشتم

هرکسی هم از تک فرزندی راضیه با بهش متمایله در اصل یک اختلال خواستگاه توجه بی حد و مرز داره و در زندگی اجتماعی و زناشویی دچار مشکلاتی خواهد بود

خودم بعد از بچه دومم معجزاتی در فرزند اولم از نظر رشد مغزی دیدم که سومیو باردارم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

شما شرایط زندگیتون رو بهتر از بچه‌تون درک می‌کنید. حتی اگه اون گله کنه، اگه واقعا فکر می‌کنید شرایط روحی یا جسمی یا حتی زمان کافی براش رو ندارید، هیچ مشکلی نیست که فعلا دست نگه دارید. با گذاشتن تمرکز و انرژیتون روی همین بچه فعلیتون، و البته سلامت جسمی و روانی خودتون، می‌تونید هر زمانی که احساس کردید آمادگیش رو دارید اقدام کنید.

بابت اینکه بچه اوردم؟

نه از اینکه نیاری 

من جای شما بودم میاوردم دومی رو حتما چون واقعا در حق بچه اولتون ظلم میشه بخواد تا آخر تنها بمونه

کابری خیلی قدیمی ام قبلی رو خودم ترکوندم که شناسایی نشم فک نکنید تازه عضو شدم با تشکر😁
بچه من میگه مامان دوتا دیگه بچه بیاریم بابا پولاش زیاده  خونمون پرسروصدا باشه و همش بازی کنیم ...

طفلکیا میبینی ادم بخدا جیگرش کباب میشه بچه منم پولاشو جمع کرده امروز اورده میگه ببین خودم پول دارم بریم از ادنجایی که منو خریدید یه بچه بخریم ولی وضع روحی و مالیمون جوری نیست که بتونم به یه بچه دیگه فکر کنم

تو نی نی سایت پشماتون تو یه جلسه تضمینی میریزه 🙄بدون درد😮بدون بازگشت 😲بدون هزینه های گزاف😳
من خیلی از تک فرزندی خودم ناراضی بوده و هستم ، الان که پدر و مادرم پیر شدن و افتادن توو مسایلی فشار ...

ای جانم عزیزم اخه حقیقتش من هنوز از دوام زندگیم مطمعن نیستم میترسم ریسک کنم بین دو راهی بدی هستم نمیدونم چیکار باید بکنم

2706