2733
2764
عنوان

من نتونستم هنوز ازدواج كنم و واقعا قسمت بودن الان يه روحاني

| مشاهده متن کامل بحث + 1046 بازدید | 61 پست

بعید مبدونم یه روحانی اینو بهت گفته باشع...

آشنای عزیزی که شناسایی کردی تاپیکامو چک نکن🥺💚.   امام علی:(نه زندگی آن قدر شیرین است و نه مرگ آن قدر تلخ که آدمی شرافت خود را بفروشد).                         💚 تایپ شخصیتی infp 💚.              قدس شریف هنگامی که مهدی موعود آمد فراموش نکن من برای آوارگی کودکانت خون پاک شهیدانت و مظلومیت مردمانت اشک ریختم.... 💚                                     
تعجب كردم اگه اونهمه مشتري دارن چرا بايد وقت بزاره تازه شماره پروندم بهم داد😐😐

آنها جن دارن جن هااطلاعات میارن براشون ولی کاری انجام نمیدن برات کاربدباشه چراانجام میدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا توی همین سایت و توی تاپیکای خیلی قدیم باهاشون آشنا شدم  شهید ابراهیم هادی  شهی ...

ببخشید عزیزم حاجتتون ازدواج بود' ؟ واینکه چله برداشتین یا جسارتا چ نذری برداشتین میشه بگین و چند روز بعد ه نذرتون حاجت روا شدین '؟ببخشین سوالام زیاد شد ممنون میشم ج بدین 🙏

تورو خدا خودتو نابود نکن، این فکر و خیالا رو تو زندگیت ننداز. خدا مگه بنده هاشو می ندازه زیر دست و وای جنا؟ به خودش توسل کن. ازدواج نکردی حتما مناسب نبوده. همین جا رو ببین چند نفر با زور و اصرار یه شوهر گرفتن بعد هر لحظه دارن تو اون زندگی خودشونو لعنت می کنن

جدي؟از كجا ميدوني اينو؟؟

خودم امتحان کردم، دقیق چهلمین روز بعدازغسل عقدم بود،خدا کمک میکنه خواستگار خوب برات بیاد،،ومنجر به ازدواج بشه،،هرچی طلسم واینا داری باطل میشه،،،قران بهترین درمانگره،،

قسمت تا یه جایی تاثیر داره 

اگه مثل الاکلنگ یا تو نمیپسندی یا اونا 

این دیگ قسمت نیست 

مشکل از ریشه اس

یا همزاد داری یا جن عاشق 

بعد علائمشو خودت باید ببینی کدوما رو داری 

همزاد مهم ترین نشونه اش اینه که یه موردی پیدا نمیشه که هم تو قبول کنی هم اون 

اگه اونم قبول کنه مورد خوبی نیست 

اگه همچین مشکلی داری باید بری رفع کنی 

حالا ایشون گفته ۷ میلیون که واقعا زیاده

و فایده نداره آنقدر بدی

قسمت تا یه جایی تاثیر داره  اگه مثل الاکلنگ یا تو نمیپسندی یا اونا  این دیگ قسمت نیست&nb ...

من همين مشكلو دارم

تو طالعم دعاشو گفته كه چي بگيرم دست نويس آمادش هست بيرون بخرم 

اينا خيلي بزرگش كردن دقيقا اينم از رو طالعم گفت

اگه همونا رو بگيرم كافيه؟؟

ببخشید عزیزم حاجتتون ازدواج بود' ؟ واینکه چله برداشتین یا جسارتا چ نذری برداشتین میشه بگین و چند روز ...

نه عزیزم چله برنداشتم فقط نذر نون پنیر سبزی و بستنی کردم که توی امامزاده ببرم 

فکر کنم حدودا دو سه ماه بعدش 

بله نیتم ازدواج بود 

وَالـْـعـَـصـْـر کـِه بــی عـِشْـــقِ تـْـو، مـَن خُـسْـرانـَـم♥️
به سید بگو نمیتونی اوضاع جامعه رو درست کنی ک پسرا و جوونا ازدواج کنن؟؟؟؟؟

سید بیچاره چیکار کنه وقتی بلانسبت جمع دخترا اینقدر راحت خونه اینو اون میرن

کار ندارن طرف سن باباشه فقط چشمش ب پولشه

خب کدوم پسری دیگه تن ب ازدواج پر مسئولیت میده

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
2706