2733
2771
عنوان

تعرض فیزیکی توسط شوهرعمه

| مشاهده متن کامل بحث + 2935 بازدید | 118 پست
تو راهروی دم اتاق پیش داداشم و بابام بودم که متاسفانه بابام رفت پیش عمه‌م یهو اینم منو صدا زد گفت بی ...

خیلی کثافت و هرزست. بیشعور چندش چقدر مریض و حال خرابه که بچه برادر زنش چشم داره. به هیچ کس دیگه اعتماد نکن. مادرت تو یه مهمونی خودش باید بره با این لاشی حرف بزنه که اگه یک بار دیگه خطا کنه به شوهرش و خواهر شوهرش میگه. این طوری می‌فهمه که تو نترسیدی و به مادرت گفتی. 

واقعا متاسفم واسه این ناراحتی که تجربه کردی عزیزم میتونم بفهم چه دردی داره💔امیدوارم هیچکس تو دنیا ...

دقیقا بخدع حسی بدی داشتم ..‌ت بچگی اصلا امنیت نداشتم ...همش کنارم بود ولم نمی‌کرد ب بهونه های مختلف صدام میزد ب شوخی های دستمو می‌گرفت مدام میخواست لمس کنه ...حالم ازش بهم میخوره ..ی باز میخواست بهم دست بزنه شروع ب گریه کردم ترسید ...گفت شیطون گولم زده ...الآنم دونبال فرصت ولی مادرم متوجه شده تنهام نمیزارع ...باورت میشه ی مدت از ترسش چادر سرم میکردم ...همش میگه چرا منو میبینی رو سری سرت می‌کنی راحت باش کثافت اشغال 💔🖤

عزیزم سعی کن ازش دور باشی خیای سر سنگین باش باهاش ...آخرش خسته میشه می‌ره...خیلی مراقب خودت باش ..اصلا تنها نباش باهاش

قسم ب روزی ک دلت را شکستن مرحمی نداری جز خدایت😔🖤♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی کثافت و هرزست. بیشعور چندش چقدر مریض و حال خرابه که بچه برادر زنش چشم داره. به هیچ کس دیگه اعتم ...

خیلی خیلی پسته

بنظرتون بهنر نیست خودم بگم اما مامانم کاملا سرسنگین برخورد کنه و این نشون میده که میدونه؟

چون اگه بخواد برخورد جدی کنه بعدا تو جمع هم باید برخورد شدیدی داشته باشه و اینطوری همه متوجه میشن خصوصا که میگم پدرم به شدت شکاک و بد دله

متاسفانه ما حتی اجازه اظهار نظرم نداریم که بگیم مثلا تو فلان مهمونی خانواده‌ش نمی‌خوایم باشیم💔🫠

گاهی نسبت به خودم حس بیزاری دارم و گاهی دلم برای خودم میسوزه و حس عذاب وجدان اینکه از خودم دفاع نکرد ...

مشاور خیلی کمکت میکنه عزیزم

سعی کن واقعیت رو ببینی و اونم اینه که تو هیچ تقصیری نداری. تو بیگناهی. تو بی تجربه ای. 

بیزاری و عذاب وجدان مال اون ادمه که اشتباه مرتکب شده. و قطعا تقاصشو پس میده.

تو آسوده باش و راحت زندگی کن. بیشتر مراقب خودت باش ولی اسیر این اتفاق نشو. زندگیتو ادامه بده. بهش فکر نکن‌. تموم شده دیگه

مشاور خیلی کمکت میکنه عزیزم سعی کن واقعیت رو ببینی و اونم اینه که تو هیچ تقصیری نداری. تو بیگناهی. ...

سعی می‌کنم برم پیش مشاور

ممنونم که وقت گذاشتی عزیزم و توجه داشتی

از خدا برای خودت و عزیزانت خیر و نیکی می‌خوام❤️❤️سلامت باشین همیشه

خیلی خیلی پسته بنظرتون بهنر نیست خودم بگم اما مامانم کاملا سرسنگین برخورد کنه و این نشون میده که می ...

نه خودت نرو اصلا دیگه باهاش حرف نزن. این جور آدما مریضن دیدی باز کاری کرد چون نمی تونی جلوی بقیه حرف بزنی باهاش باید یه گوشه تنهایی حرف بزنی این طوری موقعیت برای اون فراهم میشه. مادرت باهاش حرف بزنه و هر دو دیگه باهاش سر سنگین بشین اماا طوری نباشه که بقیه شک کنن. بیش تر خودت سرسنگین باش اصلا نگاه اون چندش نکن تو مهمونیا. 

دقیقا بخدع حسی بدی داشتم ..‌ت بچگی اصلا امنیت نداشتم ...همش کنارم بود ولم نمی‌کرد ب بهونه های مختلف ...

درک می‌کنم کاملا من حتی از وقتی همچین حسی می‌گرفتم ازش وقتی میدونستم قراره ببینمش ابرو‌هامو مرتب نمی‌کردم که ژولیده بنظر بیام و لباسامو خیلی با دقیت انتخاب می‌کردم

گاهی یاد بچگیم میافتم که اصرار داشتم جلوش روسری بپوشم و بابام با اینکه خیلی رو حجاب حساسه( صرفا از جهت غیرت نه اعتقادات مذهبی) جلو این اجازه نمیداد و میگفت مثل منه برا تو نکن ناراحت میشه🙂💔

امیدوارم همشون تقاص پس بدن و خدا به ما کمک کنه به آرامش برسیم

من واقعا از لحاظ روحی تخریب شدم و دچار حملات عصبی میشم نمیدونم شاید زیاد بزرگش می‌کنم اما دست خودم نیست🫠

عزیزم مواظب خودت باش 

هیچوقت تنها نباش

و از خودت دفاع کن و بزنش 

راستی قصد ازدواج نداری؟

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزودی به لطف خدا اینجا تیکر نصب میشه😍               دیدین شد😍😍به لطف خدا منم به خواستم رسیدم❤️🤲🏻خدایا شکرررررت.                                             شد،شد...نشد نشد نداریم باید بِشُدونیمش 😆      باید کسایی که بهت آسیب میزنن و حال دلتو بد میکنن از زندگیت حذف کنی،تو میتونی فقط کافیه که بخوای  🖤    کاربریم با همین اسم ترکید😐عضویت (۱۴۰۰٫۹٫۲) خدا جونم من همه چیو به خودت سپردم تو که برای من بد نمیخوای❤️‍🩹
نه خودت نرو اصلا دیگه باهاش حرف نزن. این جور آدما مریضن دیدی باز کاری کرد چون نمی تونی جلوی بقیه حرف ...

از خودم تو بحران روحی بودم بخاطر آینده‌ام که نه شغلی دارم نه تونستم کیس مناسبی واسه ازدواج داشته باشم

اینو دیگه نمیدونم گجای دلم بذارم ولی خیلی رو روانم تاثیر بدی گذاشته

حتما همین‌کارو انجام میدم

ممنونم عزیزم❤️لطف کردی

از خودم تو بحران روحی بودم بخاطر آینده‌ام که نه شغلی دارم نه تونستم کیس مناسبی واسه ازدواج داشته باش ...

انشالله هم شغل خوب هم یه آدم خوش ذات و درست سر راهت قرار میگیره. همه چی به وقتش ❤️. 

خواهش میکنم گلم کاری نکردم 💕🌺💐

عزیزم مواظب خودت باش  هیچوقت تنها نباش و از خودت دفاع کن و بزنش  راستی قصد ازدواج نداری ...

دقیقا با مامانم هماهنگ کردم که اگه مجبور شدم جایی باشم که اونم هست حتی یک لحظه هم تنهام نذاره

چرا قصدشو دارم ولی مورد مناسبی با توجه به سبک زندگیم‌ تا حالا پیدا نکردم🫠

گاهی نسبت به خودم حس بیزاری دارم و گاهی دلم برای خودم میسوزه و حس عذاب وجدان اینکه از خودم دفاع نکرد ...

عزیزم حرفا میزنیا‌.خوب شوک شدی انتظارش رو نداشتی .فکر کن همه هستن یکی دستت رو بگیره ببره تو اتاق آدم فکرش به اونجا نمیره .منم بودم قفل میکرد مغزم

2706