2733
2764
عنوان

تعرض فیزیکی توسط شوهرعمه

2935 بازدید | 118 پست

سلام

وقتتون بخیر

خواستم اگه میشه لطف کنید و با نظراتتون راهنماییم کنید

من ۲۷ سالمه و مجردم 

متاسفانه از طرف شوهرعمه‌ام که حتی از پدرم هم بزرگتره مورد تعرض فیزیکی قرار گرفتم

چون عمه‌م و شوهر عمه‌ام بچه ندارن از بچگی یه جورایی تو بغل خودشون و کنارشون بزرگ شدم،

الان هم تو شوکم هم حالم به شدت بده

فقط تونستم به مادرم بگم

پدرم مشکل اعصاب داره و شدیدا به عمه‌م وابسته و عمه‌م چون پدرم بیکاره از جهت مالی هم ساپورتش می‌کنه

من اگه چیزی می‌گفتم دعوا بدی میشد و همه بر علیه خودم و مادرم میشدن

چون خانواده پدریم پشت عمه‌م هستن و هرگز بخاطر آبروشون پشت شوهرش رو رها نمی‌کرد

پدرم هم خیلی مادرم رو کتک میزنه

و شاید با شوهرعمه‌م برخورد می کرد اما بعدش تلافی شکراب شدن رابطه‌ش با عمه‌ام رو سر ما خالی می‌کرد.

الان همه تلاشمو می‌کنم که با شوهر عمه‌ام روبه‌رو نشم هرچند که اجتناب‌ناپذیره و بالاخره ممکنه بازم رو به رو بشیم

لطفا بهم راهنمایی بدید

حالم واقعا بده

انقدر که روز تولدم وقتی شنیدم قرار بیان از فشار روحی بیمار شدم تا الان که چند روز میگذره.

۲۷ سن کمی نیست نمیتونی از خودت دفاع کنی؟؟؟

یه لحظه لطفا👈👈من یه خانم خونه دار بودم اما تصمیم گرفتم تغییر کنم و همینطور شد و شدم یه🥰🥰 بانوی کارآفرین🥰🥰تو هم اگر دوست داری تغییر کنی بهم پیام بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به رو خودت نیار ،میدونم سخته ،اما بیخیال باش ،هیچ خطاییی از جانب تو سر نزده که حالت بده ،ممکنه برا هرکسی پیش بیاد ،باتوجه به اوضاع خانوادگی که داری به رو خودت نیار ،اما دیگه سمتش نرو،یا اگه خواست کاری کنه خودت ادبش کن

بابات و مامانت و فراموش کن جای دیگه ای دیدی اومد سمتت فقط بزن دم و دستگاهشو بیار پایین گوه خوری هم نکنه

یه دوربین هم جاساز کن یا بگیر با گوشیت مدرک داشته باشی تهدیدش کن شکایت می‌کنی 

پشمای ببعی ای که پشمک بود 💔😞 

مستقل شدن توی این وضعیت کار به شدت سخت و غیرممکنی به نظر میاد ولی اگر بتونی یک زندگی جدید توی یک شهر یا منطقه ی دیگه ی نزدیک به خودتون بسازی و ارتباطت رو باهاشون به حداقل ترین شکل ممکن برسونی خوب باشه

خانمِ مهماندار مهربون 😁🤍

تعرض یه مرد سن دار به یه دختر ۲۷ ساله خیلی عجیبه 

اگه دختر بچه بود یه چیزی

اما اینکه از بچگی به قول خودت تو بغلش بودی و کاری نکرده حالا گذاشته وقتی اینقدر بزرگ شدی و یهو اینکارو کرده باشه جور درنمیاد با عقل

دچار سوتفاهم نشدی؟

یا اینکه فکر نمی کنی یه نقشه ای داره؟

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤
۲۷ سن کمی نیست نمیتونی از خودت دفاع کنی؟؟؟

وقتی خونه ما میومدن از وقتی متوجه نظرش شدم فاصله‌مو باهاش حفظ کردم اما وقتی خونشون دعوت شدیم به بهانه نشون دادن لباس دست منو گرفت و برد تو اتاقشون و متاسفانه بقیه انقدر اعتماد دارن اصلا حواسشون نبود و منم نتونستم حرکتی بکنم

درحد تماس فیزیکی با زور

اگه صدام درمیومد قطعا دعوای بدی میشد چون پدرم و برادرم که تازه ۱۸ سالش شده بودن

اگه غریبه بود خودم حسابشو میرسیدم

ضعیف نباش به بابام نمیتونم بگم چه حرفیه 

این دفعه کاری کرد همونجا تو جمع داد بزن ابروش بره یا حالا فک میکنی بقیه ممکنه قکر کنن مشکل از تو بوده 

با شوهر عمت تنها شدی (یعنی تونستی حتی یواشکی بگی که بقیه نشنون) تموم خشم وجودتو جمع کن  بهش بگو یکبار دیگه دستت که هیچی نفست حتی بخوره بهم  با همین دستام خفت میکنم حروم....... حواستم باشه پیامک ندی چون اس ام اس تهدید آمیز میتونه شکایت کنه ازت فقط رو در رو و طوری که خودش بشنوه

خب رسمی باهاش رفتارکن رو بش نده سعی کن جایی تنها باهاش نباشی همین سن بالا ها بدترن

اصلا دیگه حتی باهاش صحبتی هم نمی‌کردم از وقتی متوجه حرفا و نگاه‌هاش شدم

شوک قضیه انقدر زیاده که گاهی فکر می‌کنم کابوس بوده

حتی تا قبل این اتفاق خودمو توجیه می‌کردم که مبادا بددل شدم به رفتاراش و اون عادیه

2706