2733
2764
عنوان

حمله ی پانیک واسترس

291 بازدید | 51 پست

دوستان دلم میخواد یکم باهاتون دردودل کنم شاید برای اینکه تودنیای واقعی کسی روندارم ک ایناروبهش بگم

راستش هرموقع استرس میگیرم یاگاهی بی دلیل استفراغ میکنم عمدی واین ارومترم میکنه وانگار حالم خیلی بهترمیشه

خودم روانشناسی میخونم اماخب شایدنتونسته خیلی بهم کمک کنه

امشب بعداستفراغ یکم خون دیدم در حد چندقطره وحالا حمله ی پانیک بهم دست داده

فقط اومدم بنویسم که وقتی حمله بهتون دست میده سعی کنید یه چیزی بنویسید مثل الان که من دارم این تاپیکو مینویسم

واین حالتونو بهترمیکنه کمی حتی اگه کسی باهاتون حرف نزنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دستگاه گوارشت داغون شده با این استفراغ عمدی شما خودت روانشناسی میخونی. باید بدونی که این کار طبیعی ...

میدونم ممکنه بولیمیا باشه گرچه ک علت من کنترل وزن نیس ونمیشه یه نسخه راجع ب همه پیچید..قرص میخورم وتحت درمانم اماخب قطعی جواب نداده

مدیریتش سخته بهت حق میدم ولی به مرور بهترمیشی تومدیریتش تمرین تنفس ونوشتن بهت خیلی کمک میکنه

من تا میخواد از شدت حملات پنیکم کم بشه یک اتفاق یا یه چیزی باعث بدتر شدنش میشه

ای فلک آسودگی در سرنوشت ما نبود💔
انشاالله که بهتر بشی من همسرم بایپولار هست من خیلی وقت ها دوست دارم باکسی درد ودل کنم ولی نمیتونم چو ...

به نظرم بهترین کار همین دردودل کردن تو نی نی سایته چون کسی نمیشناستت وخیلی قضاوتت نمیکنه...میدونی که خیلی برات سخته شرایط همسرت حتما مجابش کن ازدارو استفاده کنه

2706