2733
2771
عنوان

فک کنم بدترین چیز تو دنیا تنهایی تو متاهلی باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کل ایران شده خیانت پس دنیا ب کام کیه ؟؟میری بیرون ک همه شادورخندونن میای اینجا همه دلگیرو غمگین...

درسته. حفظ ظاهر میکنن. عین من🙃🙃یه نقاب  خندون  روی   صورتمونه

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎

دخترت تنها کسی که تو دنیا داره تویی اینکارو باهاش نکن یه دفعه یه چیزیش میشه ها از نظر روان منظورمه 

نذار چندسال دیگه که بزرگ شد ازت متنفررررررر بشه

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
۷بار🤦‍♂️این دیگه اخرشع کار از تنوع طلبی گذشته...جدا نشدین

۳قلودارم😶😶😶۷مرتبه  با  ۳نفر.‌    یکی  مطلقه  ،هم سن خودم و از اقوامش بود،۲بار مچشون رو گرفتم.  یکی دیگه مطلقه   همسن مادرش۶۰ساله دختر بزرگی داشت،۲بار  مچشون رو گرفتم.‌   یکی متاهل   خانم دکتر   ،دوتا دختر داشت  ۱۰سال بزرگتره شوخرم،۳بار   مچشون رو گرفتم😶  حمایت  خانوادمم صفرررر. میگن   همه ی مردها همینن بشین زندگیتو کن و نیا قهر خونمون

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
۳قلودارم😶😶😶۷مرتبه  با  ۳نفر.‌    یکی  مطلقه  ،هم سن خودم و از اقوام ...

آخی خدا حفظشون کنه براتون بچه هاتون ی روزی ب دادتون میرین شانس از شوهر ک نباوردین

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
آخی خدا حفظشون کنه براتون بچه هاتون ی روزی ب دادتون میرین شانس از شوهر ک نباوردین

ممنون   از دعای خوبتون🙏🙏🙏انشاا...

2706