2752
2734
برااستخون پاشه یه غذا دیگه بپزه نصفه شب،نخود پلو؟!

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               
ببین دوشاخه بود یه چیزی شبیه yبایه دونه دندونه بعد یه تیکه بالاییش فرو رفته بود تو حلقم باهیچ نونی ...

وای خدا چقدر بد 

خوبه بخیر گذشته 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یک لقمه درست کن مثل نون و پنیر زیاد باشه بخور

اگه خیلی بزرگه مجبوری بالا بیاری...اگر در حدیه که بره پایین ترجیحا چیزای بزرگ و لقمه ای بخور...چون نوشیدنی ممکنه باعث بشه بخاطر باد گلو بیشتر گیر کنه

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...

نوشابه عالیه من امتحان کردم

سکانس اول: یه خانم باردار همراه با خواهرش میان تو اتاق سونو، از اولش که میان قبل از اینکه کار شروع بشه دوتاشون هق هق گریه میکنن، وقتی سونوی انتی رو انجام میدم میبینم نرماله و میپرسم چرا گریه میکردید میفهمم، شوهر بیمار اونقدر استرس برای پسر بودن جنین به زنش وارد کرده که مادر و خواهرش از استرس اینجوری به گریه افتاده بودن...سکانس دوم: خانم حدودا سی و چند ساله ای مادر مسنش رو به تنهایی از روی ویلچر روی تخت سونو میذاره، صبر و متانتش در برخورد با مادر پیرش واقعا توجه آدم رو جلب میکنه، چکاپ قبل از سیتی آنژیو و احتمالا جراحی قلب بعدش هست، نکته عجیب اینکه همون خانم رو چند ساعت بعد همراه آقای مسنی میبینم، صبورانه اون رو هم از روی ویلچر بلند میکنه، بخاطر تکرر ادرار پیرمرد رو آورده، بهش میگم شما چند ساعت پیش نیومده بودید؟ میگه چرا مادرم رو آورده بودم ولی تنهایی نمیتونستم ویلچر پدر و مادر رو همزمان بیارم، مادر رو گذاشتم خونه و پدر رو آوردم. من متعجب میمونم، انسانها چه ظرفیت عجیبی در صبر، کمال وفضیلت دارن، و لقب اشرف مخلوقات چقدر شایسته بعضی ادمهاست، ناخودآگاه یاد اون اقایی میفتم که اصرار داشت بچه اش حتما پسر باشه، اصلا تصوری از اینکه دخترش میتونه چنین انسان پراز فضیلت و کاملی باشه، داره؟

یکی از بهترین راها هم غرغره کردن آب جوش و یا آبلیمو و سرکه هم هست البته مقدار متوسط

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
وای خدا چقدر بد  خوبه بخیر گذشته

اره بد بود

بعد فک کن رفتم بیمارستان ب درد نخور نزدیک خونمون

خانم دکتره میگه ماکه نمیتونیم دربیاریم انبر نداریم

برات امپول مینویسم برو بزن که عفونت نکنه

من نمیدونم این چی زده بود نصفه شبی،اخه امپول !!!!

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
اره بد بود بعد فک کن رفتم بیمارستان ب درد نخور نزدیک خونمون خانم دکتره میگه ماکه نمیتونیم دربیاریم ...

یا خداااا 😐😐😐😐 چ دکتری بوده بگو مگ سگ گازم گرفته 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
یعنی خاش گیری کرد؟

چی کرد؟

جراحه با یه انبر دراز کرد تو حلقم دراوردش

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
یا خداااا 😐😐😐😐 چ دکتری بوده بگو مگ سگ گازم گرفته 

خلن دیگه اوضاع دکترای بیمارستان ما خیلی هخرابه

گاها حس میکنم اینا مواد میزنن

خلن دیگه اوضاع دکترای بیمارستان ما خیلی هخرابه گاها حس میکنم اینا مواد میزنن

خخخ

یه بار مهمون خیلی مهمی  سرزده اومد خونه مون .من ۱۵,۱۶ ساله بودم

غذای کافی نداشتیم مامانم گفت بگو سیرم نیا سر سفره 

منم بهانه میارم نمی‌خورم  و...

گفت بعدا برات غذا درست میکنم

من خیلی گرسنه بودم 

مهمونا غذاشون تموم شد و از غذاها یکم موند،منم تو آشپزخونه حمله کردم به غذاها و تند تند می‌خوردم 

یهو دیدم یه استخون دو شاخه گیر کرد تو گلوم .داشتم خفه میشدم اصلا نمیدونستم چیکار کنم که آبروریزی نشه

دوییدم بالا پشت بوم.خواهر و مادرم هم فهمیدن اومدن دنبالم 

داشتن به صورت سایلنت خودشونو میزدن منم گلومو گرفته بودم عق میزدم ،هیچکس نمیدونست چیکار کنه فقط میخواستن آبروریزی نشه.گلاب به روتون بالا آوردم خدا رو شکر نجات پیدا کردم 

بدترین خاطره عمرم بود 

ولی بعدش مامانم موهامو گرفت دو تا زد تو سرم بعد رفت پایین پیش مهمونا

2706