2733
2764
عنوان

کدام دهه هستین.؟..... نظرسنجی ✋

231 بازدید | 12 پست

صبح تاپیک زدم دهه ی شصتی ها بیشتر شدن . 

تاپیک قبلیم آمار رو میتونید ببینید . 

شب هم گفتم آمار بگیرم . 

تعداد رای : 64
نظرسنجی
دهه ی پنجاه
2
3%
دهه شصت
15
23%
دهه هفتاد
28
43%
دهه هشتاد
19
29%

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من هفتاد و نهم...میشم هفتادی هشتادی     11 ماه تا هشتاد فاصله دارم

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هفتاد و نهم...میشم هفتادی هشتادی      11 ماه تا هشتاد فاصله دارم

منم همینجوری ام هفتادی ام ولی باهاشون خاطره مشترک ندارم بیشتر با هشتادیا بزرگ شدم 

🌸روزی که مامان شدم بهترین روز عمرم بود🌸از سال ۹۷عضو بودم یه مدت خواننده خاموش بودم الان که نی نی دار شدم اومدم دوباره عضو شدم🤰یه خانوم معلم مهربون که عاشق شغلشه💕یه بچه ی مظلوم وسط🤧هوای بچه های وسط خونواده رو بیشتر داشته باشید 

ولی من حس میکنم سایت پر از دهه هشتادی شده

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

همون درمیاد باز

از دهه شصتی بیکارتر واسه نی نی سایت نداریم

الان هفتادیا تو اینستا هستن یا تو گروهای بازیای آنلاین

هشتادیا یا نامزد دادن یا عقد کرده هستن و دارن تلفنی یا ویدئو کال می کنن با همسر آینده

نودیا هم دارن با دوست پسراشون دعوا می کنن بر سر خیانت

فقط دهه شصتیا تازه شوهر و بچشون خوابیده و خونه ساکت شده اومدن نی نی سایت😂

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤
منم همینجوری ام هفتادی ام ولی باهاشون خاطره مشترک ندارم بیشتر با هشتادیا بزرگ شدم 

من مدرسم با هفتادیا بود البته هشتادیا کوچیک تر بودن...ولی دانشگاه همکلاسیمن     ولی بنظرم ما بین هفتاد هشتاد یه دوره جالب دیگست...

اینا بیشتریاشون سنی ندارن همش میگن انگار دویست سالمونه...ولی من هنوزم میشینم باب اسفنجی میبینم و پاستیل میخورم و از زندگیم لذت میبرم     

دوستای مشترک دارم ولی اکثرا هفتاد و شیش به بالا رفیقمن

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
همون درمیاد باز از دهه شصتی بیکارتر واسه نی نی سایت نداریم الان هفتادیا تو اینستا هستن یا تو گروها ...

نه بابا دهه هشتادی ها هی میان تاپیک میزنن کراشم فلان کراشم بیسار 😤

علوم تا صفحه چند خوندین ریاضی نخوندم فردا امتحان دارم و...

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀