2733
2771
عنوان

وسواس شدیدد

| مشاهده متن کامل بحث + 1454 بازدید | 137 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داره ددیگه حالت خوب میشه ها  توروخدا شماره دست شستن رو بیار رو دو  هر دوتامون دوبار بشور ...

حالم خوبه چیه بلانسبت سگ حالمو نداره فردا امتحان دارم بخاطر حجم زیاد وسواس نتونستم دست بزنم به کتاب

من زور خودمو میزنم ایشالله که جفتموت ترکش کنیم

شرمنده که باعث خنده شدم؟... حالا امتحانش که ضرر نداره

اره عزیزم امتحان کن.....مطمئن باش هیچی جذبش نمیشه...من یک ماهه استفاده میکنم نه خودم چیزیم شده نه بچم

میخاستی دربیاری هم اول یکیشو کامل درنیار که بخای مثلا با دستت اون یکی رو دربیاری...اول یه دستتو پنج تا انگشتش بکش یکم دربیاد بعد اون یکی رو بکش.. منظورم اینه ک کم کم و باهم دربیار نه یکی کامل و بعد اون یکی..... قسمت بالای دستکش هم تمیزه چون به جایی برخوردی نمیکنه....خب رفقا شبتون خوش...نیاز شد فردا میام نظر میدم..... خدای مهربون کمک کنه...

بخدا مشکل رو مشکل

ببیبن باید خودت به خودت کمک کنی سایتی که برات فرستادم حتما یسری بزن از ۸صبح تا ۱۲شب هستن 

و سعی باور داشته باشی که قرار خوب بشی و اصلا خودت رو نباز و به این وضعیت تن نده 

اونموقع که داری آب هدر میدی مجسم کن پیش خودت که شیطان بغل دستته ودار ه تشویقت میکنه ....و چقدر خوشحال میشه وخداروهم در نظر بگیر که اون بالا تورو میبینه و یه وقت غضب میکنه .اینقده این وسواسی بودن که آخر عمری به چه زجری افتادن زیر دست  این واون و یه لیوان آب به زور دستت میدن ..

ای بابا پس کی دستکش میپوشید  من فکر میکردم دستشویی ۲رو میپوشی

برا ادرار میپوشم....من مایع دستشویی برا دستم خوب نیس.... برا شماره ۲ ک دستکش ظرفشویی نمیپوشم دستکش پلاستیکی یکبار مصرف می‌پوشم بعدشم دستمو میشورم

عزیزم شما که معمولی هستی دستشویی ۲رو دست بکشیم یا آب بگیریم فقط

عزیزدل من سر وسواسم دارو مصرف میکنم چند روزیه

و یکم بعدش باید جلسات روان درمانی رو شروع کنم😅

ولی دوبار دست بکشی کافیه فکر کنم و بعدشم دوبار دستت رو بشوری بنظرم اوکیه یعنی فکرکنم قبلا که در این حد وسواس نداشتم این طور عمل میکردم  

2706