2733
2734
عنوان

احتیاج به نظر شما عزیزان دارم ، خانم های متاهل اگ‌نظر بدن ممنونم

| مشاهده متن کامل بحث + 193 بازدید | 30 پست
دراینده یه زندگی  معمولی را با ایشون دارید و بعد از معمولی حدود ده سال دیگه دعواتون شروع میشه&n ...

ممنونم از راهنماییتون 🙏💙

🚫😑ملوس عاشق بهرام منمم ،منو بابقیه اشتبا نگیرید😑🚫

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اخلاق اخلاق اخلاق

بنظرم هیچی مهمتر از این برای ملاک ازدواج نیس

همیشه به دوستامم گفتم پسرایی که بهتون میگن قراره بیان خواستگاری رو حداقل یه بار واقعا عصبانی کنین ببینین تو عصبانیت چه واکنشی نشون میدن ، دوران دوستی صد درجه با ازدواج فرق داره واقعیت ها رو تو لحظات خاص باید ببینین

خدایا دلم معجزه می خواهد از آن معجزه هایی که به هنگامه ی وقوعش، خدایا دوستت دارم و خدایا شکرت میان هق هق گریه هایم گم شود ... خدایا دلم معجزه می خواهد معجزه ای در حد خدا بودنت ... CafeMom Tickers
خب خدا خیرت بده شوهر کن با یکیشون بعدشم اونو بلاک کن اگر واقعا از ته دل میخواهیش پس تا اخرش پاش بمون ...

نه من غلط کنم اینو بخامممم

مچکرم از زمانی ک گزاشتید و نظرتون🙏💙

من میگم به شدت معتقدم خونواده ت که مخالف باشن خوشبخت نمیشی اونا فقط خوبی تو میخان و تو این شرایط فقط ...

حرفتون درسته کاملا

مچکرم از نظرتون 🌱❤️

این حالا تایید بود یا طعنه؟؟؟

نمیدونم خودت بگو کدومش بود

ی بار متن کامنتت رو بخون

اینجوری ک گفتی الان یا اسی نوزاده یا اینکه 7 8 سالشه😐😐😐😐

ابد در پیش داریم......اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم💚خدایا امام زمان روازمون راضی  نگه دار💚
اگه خواستگار خوب داری به اونای دیگه فکر کن با این اخلاق آقا و الان با ماهی 8 تومن نمیشه زندگی کرد بع ...

مچکرم از زمانی ک گزاشتید❤️🌱

اخلاق اخلاق اخلاق بنظرم هیچی مهمتر از این برای ملاک ازدواج نیس همیشه به دوستامم گفتم پسرایی که ...

اخلاق منفی ۱۰۰

انقدر اذیتم کرد

حتی یبار تهدیدم میکرد ک میزنمت

همچن مردی که بهش میگی عوضی زندگیتو داغون میکنه اگر واقعا دوستش نداشته باشی  پس لااقل عاشقش باش ...

همکن تو دوران دوستی تو دامش افتاددم بسمههههه

تهدید به کتک و زدن میکرد منو

2706