2733
2771
عنوان

چرا بعضی پدرا اجازه اومدن خواستگار نمیدن؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 994 بازدید | 78 پست
اره خیلی مثل همیم من ۲۲ سالمه شماچند سالتونع؟

نگران نباش بهترین سن داری سعی کن شکرگذاری کنی مثلاچیزایی ک توزندگیت نداره مثلاپدرت سخت میگیره بگوخدایتشکرت بهترین خواستگاربهترین پسربهترین پدرخوب بهترین زندگی نصیب من شده هرروزتکرارکن حتی روبرگه بنویس من دیرشروع کردم ولی این کاروبکن 

شهریورمیشه ۲۷سالم

بخداازازلحاظ چهره ازلحاظ تیپ ازخودم تعریف نمیکنم اماهیچی کم وکسرندارم ولی پدرم داره ایندموویران میکنه همه میگن چراشوهرنمیکنی اونایم ک میدونن میگن پدرت تواختری موندیم میخوادبده به کی

می دونی بدیش چیه ازدواج و ی کم استراحت اگه پیش بیاد که من نداشتم، همش دربدری، بعد بچه و سن بالا من ...

با همه ی سختی هاش لطفا نذار بچه ات تک فرزند بمونه. در حقش این ظلم رو نکن. به این فکر کن که خدایی نکرده بعد از ۱۲۰ سال شما و پدرش دیگه نباشید هیچ کسی رو تو دنیا نداره که بهش تکیه کنه. خواهر و برادر حتی یه دونه اش هم نعمته. لطفا نذار اون بچه بی پشتوانه باشه

چون خدا دوستت دارد، از تو دور میکند کسی را که دوستت ندارد...💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با همه ی سختی هاش لطفا نذار بچه ات تک فرزند بمونه. در حقش این ظلم رو نکن. به این فکر کن که خدایی نکر ...

خیلی عذاب وجدان دارم، ولی دخترم اصلا نمی‌ذاره دراز هم بکشم چه برسه ب خواب، ساعت یک شب می‌خوابه از ۶ صبح پا میشه میگه بغلم کن، بهم گفتن صبر کن بهتر میشه که دیگه ۴۰ سالم میشه 🥺🥺🥺

کمکی هم ندارم 

ان شا الله برای داداشای منم دعا کنید دلم براشون میسوزه. چقد سختی کشیدیم ما... داداشام سنشون رفته ...

عزیزم ان شاالله بخت داداشاتم باز بشه یه زن خوب و بساز.

خب ایونا بی فکرن شما براشون خواهری کن استین بالا بزن. اون بنده خدا ها چ گناهی کزدن اخه کسی ب فکرشون نیست

بخدا ی عمر برات دعا میکنن داداشات

الان من خیلی دوست داشتم ی داداش یا خواهر بزرگتر داشتم ک برام خواهری برادری میکرد برای ازدواجم کمک میکرد...

نگران نباش بهترین سن داری سعی کن شکرگذاری کنی مثلاچیزایی ک توزندگیت نداره مثلاپدرت سخت میگیره بگوخدا ...

اخه با این وضعیت چطور شکرگزاری کنم با این حال خرابم اصلا حس شکرم نمیاد...

منم مثل شما هم چهره زیبا هم تیپ و هیکل خوش فرم و زیبا دارم،سر همین اتفاقا خاستگارم زیاد دارم ولی اصلا هیچ صراطی مامان بابام مستقیم نیستن.انقدر موارد خوب بوده مامان بابام رد کردن و اصلا به رومم نیاوردن ک توهم ی نظری بده...

منم دوست ندارم خواستگارراه بدم تاوقتی دخترم مستقل نشه  اصلاالان دیگه کی ازدواج میکنه

فکر رفع نیاز و به گناه افتادنش به خاطر خودخواهی خودتون هم باشید😊✋

چشم دیدن خواستگار نداره. تا خواستگاری راه نده که ازدواجی در کار نیست

چرا هست 

منم اصلا دوست ندارم کسی بیان برن بیان برن 

از همه چیز سر در بیارن 

باید مامانت راضیش کنه 

مادرا و دختر پسر یه جایی قرار بزارن همو ببینن اگر صحبت گل کرد 

چه بهتر 

چند بار صحبت کنید بعد دیگه بیان خواستگاری اصلی 

اینا رو مامانت باید تو گوشش زمزمه کنه 

بگه دخترایی هستن که ازدواج نکردن ( خودم ) مادره فوت شد موند و سه تا مرد 

همه بهش میگن دیگه باید زن پیر مرد بشی و خیلی حرفا میزنن 

شاید اگر منم خیلی لجبازیا و تعصبا نبود زندگی خودمو داشتم 

موندم بی مادر و رنج زندگی با سه تا مرد 

عزیزم ان شاالله بخت داداشاتم باز بشه یه زن خوب و بساز. خب ایونا بی فکرن شما براشون خواهری کن استین ...

من اصلا تو جامعه نیستم. کسیو نمیشناسم از طرفی شوهرم که خونواده امو خیلی خوب شناخته میگه پشت سر مادرم باشم! میگه هرکار کنی میگن تقصیر توئه آخر سر..

منم میدونم اینطور میشه اما اصلا کسی ام نمیشناسم.

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌸💗توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌸چقدر این روزا استرس دارم و مرددم... عادت کردن خیلی چیز بدیه! این روزا سخت درگیر دل کندن از این عادتها هستم. خدایا قوت قلبم باش💗 حدودا ۲هفته از این امضا میگذره(امروز ۱۶تیر ۴۰۳) تصور تغییر سخته اما پروانه شدن بسیار زیباست🦋
بنظرم باید بسپاری ب دوستی کسی

فک کن خیلی ام دوست هستن! حتما هم آدم مناسبی معرفی میکنن!!

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌸💗توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌸چقدر این روزا استرس دارم و مرددم... عادت کردن خیلی چیز بدیه! این روزا سخت درگیر دل کندن از این عادتها هستم. خدایا قوت قلبم باش💗 حدودا ۲هفته از این امضا میگذره(امروز ۱۶تیر ۴۰۳) تصور تغییر سخته اما پروانه شدن بسیار زیباست🦋
چرا هست  منم اصلا دوست ندارم کسی بیان برن بیان برن  از همه چیز سر در بیارن  باید م ...

خیلی متاسفم عزیزم بابت از دست دادن مادرت.راحشون شاد و قرین رحمت پروردگار❤

بازم توکلت به خدا باشه شاید یهو ورق برگشت و برای خودت صاحب زندگی شدی.

انشاالله بهترینها برات رقم بخوره دوست قشنگم❤💋

2706