2733
2764

کلی از موقعیت هامو از دست دادم به خاطر مخالفتای بیخودیش. دلم نمیخواد رومون توی روم هم باز بشه و ناراحتی پیش بیاد.ولی خیلی دلم گرفته که با اینکاراش حق زندگی رو ازم میگیره😔💔

چون خدا دوستت دارد، از تو دور میکند کسی را که دوستت ندارد...💙

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

پدر منم همین بود

اجازه خاستگار نمیداد

وقتی هم ازدواج کردم گفت حق ندارید عقد کرده بمونید سریع برید خونه خودتون

اما برای خواهر کوچیکم صدرصد فرق گذاشت

همه خاستگارا را راه داد

الانم سه ساله خواهرم عقده

به نظرم یا به مامانت بگو یا به خود پدرت بگو بابا جان مثلا نمیخواهی منو ترشی بندازی و یکم شوخی اینا که یعنی دلم شوهر میخواد یا بگو مثلا داری به مامانت میگی اما جوری که بابات بشنوه بگو مامان بابا انقدر منو دوست داره که نمیخواد شوهرم بده تصمیم گرفتم خودمو ترشی بندازم که بمونم براتون 

پدر منم همین بود اجازه خاستگار نمیداد وقتی هم ازدواج کردم گفت حق ندارید عقد کرده بمونید سریع برید ...

شما سختگیری ها رو تحمل کردین و راه برای خواهرتون باز شده. منی که خواهر ندارم و تک دخترم چیکار کنم؟😔

چند سالته؟دانشجویی؟ منم همینطورم خانوادم میگن باید درس بخونی یکاره بشی بعد با کسی هم سطح خودت ازدوا ...

۲۷سالمه.

درسم تموم شده. موقعیت اجتماعیم خوبه. کارمم به لطف خدا داره کم کم درست میشه.

شما سختگیری ها رو تحمل کردین و راه برای خواهرتون باز شده. منی که خواهر ندارم و تک دخترم چیکار کنم؟😔

اره عزیزم  درست میگید

تمام سختگیری های برای اولی هست

باید بسازی

و شما حداقل بعدش مثل‌من غصه نمیخوری

وقتی خواهرتو‌میبینی

دیگه میگی پدرم همینه اخلاقش

اما من میگم این که بلد بود خوب باشه چرا برای من بد بود

و این منو میسوزونه

به نظرم یا به مامانت بگو یا به خود پدرت بگو بابا جان مثلا نمیخواهی منو ترشی بندازی و یکم شوخی اینا ک ...

باهاش راحت نیستم که اینجوری بگم بهش.

رابطه اش با مامانم جالب نیست. شدیدا لجبازی میکنه با مادرم.

از هیچ کسی حرف شنوی نداره

اره عزیزم  درست میگید تمام سختگیری های برای اولی هست باید بسازی و شما حداقل بعدش مثل‌من غصه ...

منم میسوزم از اینکه بحث ازدواج برادرم میشه حتی کلامی هم شده حمایت میکنه. حرف من میشه چنان خلقشو میریزه بهم انگار میخوام جنایت کنم. 

همه فکر میکنن من الکی دارم‌خواستگارامو رد میکنم و سختگیری میکنم. هیچ کس خبر نداره که اونا حتی پاشون به خونه نمیرسه. همه بهم کلی حرف میزنن که سنت داره میره بالا و دیگه از یه سنی به بعد شانس ازدواجت میاد پایین اما هیشکی نمیدونه فرصتای من چجوری داره میسوزه و چقد دلم پره. 

باهاش راحت نیستم که اینجوری بگم بهش. رابطه اش با مامانم جالب نیست. شدیدا لجبازی میکنه با مادرم. از ...

بالاخره یکی هست که بهش بگه عمویی دایی خاله ای یا اگر خواهر داری به خواهرت بگو که بهش بگه بابا چرا اینو شوهر نمیدی و یه جوری بهش بفهمونه  

یا یه چیزی بهتر مذهبیه یا نه؟؟

2706