2733
2764
عنوان

دارم دق میکنم واقعا چوب چی رو داریم میخوریم

| مشاهده متن کامل بحث + 2472 بازدید | 111 پست
زمان قدیم فرق داشت عزیزم  الان واقعا یه ۱۸ ساله از لحاظ عقلی خیلی بچس

من الان ۲۱ سالمه خیلی هم قدیم نبود . خواهرم بیشتر از من می‌دونه بعضی وقتا از حرفاش هنگ میکنم. قبلا خیلی عاقل بود اصلا به سنش نمیخورد ولی الان نه . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من الان ۲۱ سالمه خیلی هم قدیم نبود . خواهرم بیشتر از من می‌دونه بعضی وقتا از حرفاش هنگ میکنم. قبلا خ ...

ببین قشنگم 

من از شما یکسال بزرگترم ولی متاهل نیستم 

خود شما هم واقعا زود ازدواج کردین که گویا توی خانواده تون مرسومه .

ولی واقعا به ۱۷/۱۸ سالگی خودم که نگاه میکنم کاملا مشخصه برام که اون سن سن ازدواج نیست 

ببین قشنگم  من از شما یکسال بزرگترم ولی متاهل نیستم  خود شما هم واقعا زود ازدواج کردین ک ...

درسته ولی تو طایفه ی ما همه این سنی ازدواج میکنن . تا خواهرم بخواد ازدواج کنه شده ۲۱ سالش . چون تازه میخوان عقد کنن . وضعش از ما که تو ۱۷ سالگی زایمان کردیم خیلی بهتره . اونم چون پدرم گفت اشتباه کردم که دخترام تو سن کم ازدواج کردن تا الان پدرم راضی به ازدواجش نشده . خواهرم همش از خیانت بقیه حرف میزد و می‌گفت مرگ کمه برای این آدما . نمی‌دونم موقع خودش چرا اینطوری می‌کنه 

درسته ولی تو طایفه ی ما همه این سنی ازدواج میکنن . تا خواهرم بخواد ازدواج کنه شده ۲۱ سالش . چون تازه ...

شاید به نظر خودش خیانت نمیکنه ....

نمی‌دونم چی بگم واقعا . 

کاش میشد باهات راحت حرف میزد 

ببینی اصلا جریان چیه 

دوستشه طرف یا دوست پسرشه .

اصلا از کجا مطمئنین پسره اونی که باهاش صحبت میکنه

حتی اگه مجرد هم بود تو خانواده ی ما قفله این کارا ، ولی نامزد داره یکماه دیگه جشن عقدشونه 

خواهشا ب زندگی شخصیش کاری نداشته باشین

یه صلوات برای آرامش و شاکر بودنم به همه چیزایی که هست و دیگه نمیشه تغییرش داد
شاید به نظر خودش خیانت نمیکنه .... نمی‌دونم چی بگم واقعا .  کاش میشد باهات راحت حرف میزد  ...

مطمئنم پسره . و اگه آشنا باشه و به قصد انتقام اومده باشه نه تنها زندگی خودش بلکه زندگی همه ی ما رو نابود می‌کنه . خودش قبول نمیکنه فقط میگه شماره اشتباهیه . نمی‌دونم چطوریه که پسره به خاطرش همه ی ما رو بلاک کرده . مادرم میگه چرا با سیم کارت شما پیام فرستاده که برای شما هم بد بشه 

خواهشا ب زندگی شخصیش کاری نداشته باشین

زندگی شخصی چیه. این اصلا شخصی نیست . اگه اتفاقی واسه پدر و مادرم از دستش بیوفته چی . اگه تو فامیل پخش بشه اول از همه شوهر های ما بهمون میگن شما خانوادگی اینطوری بودین و یه عمر سرکوفت میخوریم و دشمن شاد میشیم 

وااای پس فاجعس..طرفش کنه هست؟

نمی‌دونم واقعا فقط می‌دونم با یکی در ارتباطه اصلا نمی‌دونیم پسره غریبه ست یا فامیل . اگه فامیل باشه خیلی خیلی برامون بد میشه . اگه غریبه باشه و مجازی همش با خودم فکر میکنم نکنه براش عکس فرستاده باشه . اونم تو خانواده ای که دختراشون حتی تو گوشی خودشون هم عکس ندارن که غریبه نبینه . دارم دیوونه میشم مامانم بدتر از من 

نمی‌دونم واقعا فقط می‌دونم با یکی در ارتباطه اصلا نمی‌دونیم پسره غریبه ست یا فامیل . اگه فامیل باشه ...

انشاالله بخیر میگذره وچیزایی فک میکنی نیست..باارامش ازخواهرت بپرس انشاالله حل میشه

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
وای اخه چطور میتونه همچین کاری کنه توروخدا یطوری باهاش حرف بزن 

آخه قبول نمیکنه که با یکی در ارتباطه. من همیشه با ملایمت باهاش حرف میزنم ولی این دفعه به مادرم گفتم جلوشو بگیرید و همه ی گوشی ها رو از تو خونه جمع کنید . دارم دیوونه میشم مخصوصا که تو گوشی من سرچ کرده بود عکس اندام . همش میگم نکنه عکس هم فرستاده باشه . بهش گفتم پسره اگه با خبر بشه قطعا طلاقت میده . پدرمم که هم خودش سکته می‌کنه هم زندگی رو برای اون جهنم می‌کنه . ولی میترسم پدرم اگه بفهمه یه چیزیش بشه 

انشاالله بخیر میگذره وچیزایی فک میکنی نیست..باارامش ازخواهرت بپرس انشاالله حل میشه

من دیروز اونجا بودم دیگه فکر نمیکنم به این زودیا بتونم برم . ولی قبلا در مورد بقیه ی چیزا خیلی نصیحتش کردم کوش نکرده اصلا 

من دیروز اونجا بودم دیگه فکر نمیکنم به این زودیا بتونم برم . ولی قبلا در مورد بقیه ی چیزا خیلی نصیحت ...

بعنوان ی خواهر تنها کمکی میتونی کنی همینه دیگه خودش باید فکر کنه .خودش ضامن زندگی خودش وایندش ..اطرافیان هم تا یک حدی 

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
2706