2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما سرکتاب باز میکنین

ن من خودمم عمه ام بسته ولی سالها پیش ی دعانویس ک کارشم بدردبخور نبود گفت لباسا بردن .این چیزارا از تو تجربیات بقیه میگم .حالا شاید شمارانبسته باشن شما قران ودعا بخون 

2731
ن من خودمم عمه ام بسته ولی سالها پیش ی دعانویس ک کارشم بدردبخور نبود گفت لباسا بردن .این چیزارا از ت ...

قران میخونم ولی میخوام با عشقم ازدواج کنم گفتن بسته بودن بخت مانع هست

لطفا لطفا لطفا دنیا و آخرتتونو با رفتن پیش دعانویس نابود نکنید

موکلی که اسمشو میگین یه جن هست 

با دعا گرفتن مشکل فعلی ظاهرا حل میشه ولی اون جن تا آخر باهات هست و کلی مشکل تو زندگیت ایجاد میکنه

طلسم برای بستن بخت درسته ولی راهش دعانویسی که با اجنه ارتباط داره نیس

راهش عالم علوم غریبه اسلامی هست که بدون آسیب به فرد و زندگیش طلسم رو باطل کنه.هرکسی که یه دعا داد دستتون و فورا نتیجه گرفتین صددرصد با اجنه در ارتباطه و اجنه رو وارد زندگیتون میکنه

اصلا دنبال سرکتاب و این چرت و پرتا نرو

از سر کنجکاوی یه بار سرکتاب باز کردن گفتن بخت بسته هست کلا ذهنم به هم ریخته کاش بمیرم من میخوام به عشقم برسم ولی مانع هست

قران میخونم ولی میخوام با عشقم ازدواج کنم گفتن بسته بودن بخت مانع هست

ببین دعانویس زیادهست ولی نمیشه رفت خطرناکه یوقت ی دعا میده بدترمیشه منم براهمین نرفتم دنبالش ولی من ادم مومنی نیستم حالا شاید ما با ختم ونماز تونستی ب اون جادو غلبه کنی .ی وقتایی دعانویسایی پیدامیشن ازاونا ک پولکی نیستن توروستاهای دورافتاده ان ولی خب پیداکردنشون خیلی شانسیه 

لطفا لطفا لطفا دنیا و آخرتتونو با رفتن پیش دعانویس نابود نکنید موکلی که اسمشو میگین یه جن هست  ...

الان بخته من بسته هست میخوام با عشقم ازدواج‌کنم این بسته بودن بخت هم مانع هست چیکار باید بکنم

ببین دعانویس زیادهست ولی نمیشه رفت خطرناکه یوقت ی دعا میده بدترمیشه منم براهمین نرفتم دنبالش ولی من ...

یکیش بود سیدهست تو یکی از روستا ها هستش پول نمیگه چند بدید میگه چر چقدر در توان مالی دارید بدید مثلا 100 تومن 200 تومن نمیدونم خودمم سرگردون هستم

2706