2737
2734
عنوان

اگه یکی از اقوام خیلی نزدیکتون فوت میکرد و بچه نداشت

| مشاهده متن کامل بحث + 107109 بازدید | 610 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جسارت نباشه دقیق نمیخام بگم چ نسبتی داره خواهر بردار یکی از والدینم هستن

فقط خواستم بگم خیلی انسان شریفی هستی، 

در ضمن همه اش رو یکجا خیرات نکن، به قول دوستان باقیات صالحات کاری مثل مدرسه یا درمانگاه که خیرش هر روز برسه. 

2740
غمش نصیب ما شد. ولی ایشالا مشکل مالیتون حل شه

سخته اما سعی کن استفاده کنی خودت و براش خیرات بدی

ممنونم عزیزم

هرکس بد ما به خلق گوید😯                                      ما چهره ز غم نمیخراشیم 😌                   ما خوبی او به خلق گوییم تا هردو دروغ گفته باشیم😊

معلومه جرا وقتی لازم داسته باشم وقف کنم ما به همسایه داشتیم چون خوشش نمیومد به برادراش چیزی برسه قبل از مرگش همه جیزو وقف کرد با اینکه جووون بود ولی دنباله اینو گرفت که به کسی نرسه زودم بیچاره فوت کرد ولی قبلش همه جیزو خودش وقت کرده بود وقتی ویگه خودش وقف نکرده و به شما رسیده خداتونم شکر کنید 

ب ما هم پول خیلی زیادی رسیده.از لحاظ روحی ب هم ریختم.نمیخام برا خودم چیزی بردارم ولی همه میگن حداقل ...

خب به ماها کمک کن خیراتم هست😄شاید خدا خواسته بیای اینجا بگی الان داشتم کلی اشکل میریختم یهو اومدم اینجترو خوندم گفتم خدایا واقعا یه عده اینجوری یه عده خم مثل ما سر پول همش دعوا داریم یه عده هم میخوان چیزی که بهشون رسیده وقف کنن چه خبره دنیااا واقعا

میدونی هیج وقت این حرف نزن .ایشالا خدا ب خودتون برسونه. من این حرف رو زدم ولی ی ادم دیگه مد نظ ...

واقعا راست میگین انشااله خود خدا یه نظر به ادم بکنه فقط یه نیم نگاه از خدا کافیه کل زندگیت عوض بشه وقعا تگر انقدر ناراحتی و دوست نداری از اموالش استفاده کنی به نظرم مدرسه یا بیمارستان یا جهیزیه خیلی خوبه کمک کنی انقدر ادم هستن گرفتارن 

من بستگی به وضع مالی خودم دار ه اما اگر از خودم خونه و ماشین داشته باشم اموال این آدم رو اکثرا وقف  میکردم چه وقفی مثلا یه بیمارستان دولتی در یک شهر کوچیک پیدا کنید که نیاز به یه دستگاه دو سه میلیاردی داره مثلا دستگاه ام ار ای یا اکو یا سیتی اسکن هسته ای اینو بخرید بذارید داخل اون بیمارستان و ثوابش هم به شما هم به متوفی برسه تا هزار سال دعاتون میکنند مخصوصا دستگاه دیالیز یا دستگاه اشعه به افراد سکته مغزی که در استان ما فقط یک عدد هست ازش 

خب به ماها کمک کن خیراتم هست😄شاید خدا خواسته بیای اینجا بگی الان داشتم کلی اشکل میریختم یهو اومدم ا ...

خودمم خیلی بی پولی کشیدم .واقعا سخته

اگه از پدربزرگ مادر بزرگ یا پدر مادر خودم ب ارث می رسید راحت باهاش عشق و حال میکردم و لحظه ای تردید نمیکردم

2706