2752
2734
عنوان

بنظرتون من با وجود این شوهر بعدا میتونم بچه بیارم یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 24 پست
تا کامل مطمین نشدی ازش بچه نیار چون اگر خدایی ناکرده به بن بست خوردی این وسط جز خودت بچت هم قربانی م ...

منم داشتم راجب جمله آخرت فکر میکردم حوصلم نمیومد بنویسم 

کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔 خدایا شکرت اللهم صله علی محمد وال محمد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من کمک کردم کسی که اعتیاد به تریاک و شیره داشت ترک کنه و دقیقا شرایط همسزش مثل شما بود با این تفاوت چندسال بزرگتر 

من با مشاورش صحبت کردم میگفت برای فرزند اوری حداقل باید یکسال از ترک اعتیادش بگذره

اگه شیشه بود ۳ سال

درخواست دوستی قبول نمیکنم
اها الان پاکه؟؟

اره الان ۳ سال و‌خورده ای گذشته

اون چون ریشه ی اعتیاد هیجانات دوره ی جوانیش بود دیگه برنگشت ، باید ببینی ریشه ی اعتیاد شوهرت چیه

درخواست دوستی قبول نمیکنم
ااا خداحفظشون کنه  راضی هستی از فاصله سنی خودت باهاشون؟

آره عزیزم اگه منظورت بزرگ کردنشون باشه هم دست تنها بودم و هم بچه هام بدقلق و بد خواب بودن .ولی مادر که باشی صبر و حوصلت هم زیاد میشه البته آرامش خودت از طرف همسر خیلی مهمه .