2752
2734
عنوان

دم خوابی یه چیز یادم افتاد کیا مثل من از ازدواج فامیلی تنفر دارن😂

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 70 پست
من متاسفانه اصلاً نمی‌تونم درک بکنم آدم چطور می‌تونه به پسرخاله و پسر دایی و پسرعمو به چشم شوهر نگاه ...

من با پسرعموم از بچگی عاشق وشیدای هم بودیم وازدواج کردیم 😍😍البته دیدگاه ادما فرق داره باهم دیگه...اگ مشکل بچمو فاکتور بگیرم درکنار شوهرم خوشبخت ترینم ..

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️

بعد مامان بزرگم من بع پسر خالهام میچسوبه 

12 تا هم هستت ماشالهه😂😐

هرجمعی میریم میگه به خالهام واقعا حیفه غریبع اینو ببرع

بعد من کم مونده گریم بگیره اخههه بابام میگه اگ روزس خواستس ازدواح کنی فامیلی کم مونده خود بزنم از دستشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

داییم با عمه ام ازدواج کرده بابا مامانم دختر خاله پسر خاله ان اون یکی عمه ام دختر خاله پسرخاله ان ما ...

وای ، قدیم ها خوب بو  ازدواج فامیلی ولی الان بنظر من اصلا خوب نیست

کارم از مستقل شدن ،تلاش ،دعا ،چله خیلی وقته دور شده الان فقط منتظر یه مرد پولدار خوشتیپ قدبلندخوشگلم که ننه باباش امریکان خودش دندان پزشکه ۲۸سالشه دوسه تا کارخونه ، یه شرکت مهندسی هم داره 😂🤣

منم یه زمانی مثل تو بودم ولی اونا اومدن  ولی ما قبول نکردیم واونا قهر کردن😐

❤خدایاااا خودت به عزیزام سلامتی وعاقبت بخیری تو هردو دنیا بده...دوستای گلم  میشه برای اینکه سلامتی وخوشبختی وعشق آرامش و رزق و روزی فراوون حلال تو زندگیمون داشته باشیم یه صلوات مهمونم کنین؟؟؟ برای سلامتی خودمم دعا کنید لطفا خدا به بچه هام رحم کنه 😥😥شما از خدا برام بخایین شما نفساتون حقه 😥😥اگه دعام کردین خبرم کنین  منم براتون آیه الکرسی میخونم 🌹🌹
وای فامیلی ازدواج کردی چطوره؟

نکردم ولی ۵ تا خواستگار فامیل دارم همه ام شرایطشون خوبه

خدا منو ببخشه ولی به خاطر فرار کردن از دست حرفای مامانم رو هر کدوم یه عیب الکی گذاشتم هر چند مامانم میدونه چرت و پرت میگم ولی هر چی میگم میگه نه فامیل استخونش می ارزه به غریبه 

فعلا که گفتم من ت ۲۳ ازدواج تعطیل تا ببینم اونموقع باید چه غلطی بکنم

𝑺𝒐𝒎𝒓𝒕𝒊𝒎𝒆𝒔 𝒊𝒕 𝒕𝒂𝒌𝒆𝒔 𝒕𝒉𝒆 𝒘𝒐𝒓𝒔𝒕 𝒑𝒂𝒊𝒏 𝒕𝒐 𝒃𝒓𝒊𝒏𝒈 𝒂𝒃𝒐𝒖𝒕 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆𝒔𝒕 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒈𝒆.  :)✨️🪐_https://abzarek.ir/service-p/msg/1884722_
من پسرعمومو داداش صدا میزدم بعدش شوهرم شد 

وای🤦

پسرعموی منم میخواست بیاد خواستگاریم زنعمو م راضی نبود هی بهم میگفت به داداش محمد بگو بیاد از داداش محمدت اونو بگیر😂

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»

منم اصلاااا 

متنفرم 

هیچ ربطی هم ب خوب و بد بودن اونا نداره از بچگی تو تصورم جای داداشم بودن و نمیتونم ذهنمو تغییر بدم

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕

من ازدواجم فامیلی 

اما نزدیک نزدیک نیست 

فامیل دوریم 

دخالت ک همه جا هست شوهرم ک اهمیت نمیده این منم همش خود خوری میکنممممم

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 

چند روز پیش شبکه ۳ یه برنامه نشون میداد درمورد ازدواج مردم پیامک میدادن و همه شون میگفتن ازدواج هایی که با دوستی باشه پایدار نیست و بهتره خونواده انتخاب کنه و جالبه چند نفر هم میگفتن ما از اینجور خونواده ها نیستیم.  بنظر شما همون عوامل برنامه که پشت دوربین بودن پیامک نزده بودن؟ یه کم شک برانگیز بود. 🤔

2706