2752
2734
عنوان

باز دوباره نزدیک روز معلم شدبم

| مشاهده متن کامل بحث + 9546 بازدید | 276 پست
عزیزم وظیفشه.باید درست رفتار کنه و درس یاد بده شغلش اینه.مکه از مشاغل دیگه که کلی بیشتر زحمت میکشن ت ...

میدونم وظیفشونه ولی خب نوع نگاه ها متفاوته . درسته همه مشاغل زحمت میکشن و باارزشن اما تربیت و تعلیم یک کلاسم کار سختیه . البته که همه معلم ها اینقدر بها نمیدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

روزمعلم از خیلی وقت پیش ها بوده وهمه هم درحد توان کادو میبردن و کلی هم خوش میگذشت. دیگه سالی یه بار هیچ کس هم از کادو دادن و جشن گرفتن زورش نمیاد.همه اولیا راضین یه جشن مختصر و کادو معقول وتمام

معلم هم نیستم که فکر اونا رو بدونم.

این وسط مقصر همه ماجرا نماینده های کلاسن .دیگه جشن وکادو وابنجور چیزها رو هم کردن چشم وهم چشمی.

آقا جشن وپذیرایی و کادو داشته باشید درحد معمولی.

مثلا چی بشه که کارت هدیه ۳میلیونی +گلدان برنز +شکلات خارجی کنارش.

کیک تصویری +میوه گوجه سبز وموز وتوت فرنگی باشه.بادکنک آرایی آنچنانی

خوب الان به ما گفتن نفری ۳۰۰باید بدین. ۲۰۰کادو معلم +۱۰۰هم هزینه جشن. هر کس هم نمیده یادجدا کادو مبده لطفا اون روز مدرسه نیاد.مجبوری میدیم ولی از ته دل نمیدیم. با اینکه معلممون خیلی خوبه ولی ناراحتی از نماینده کلاس هست که داره گنده گوزی میکنه.

نه اصلا

مگه روز دانش آموز معلما درحد یه مداد پاک کن به بچه ها کادو میدن که بچه ها کادو ببرن

بعدشم ممکنه کسی نداشته باشه خجالت بکشه

من و تو خم نه و درهم نه و کم هم نه که می باید باهم باشیم
عزیزم من از معلم دخترم راضی ام و هزینه ی هدیه رو با جون و دل پرداخت کردم ولی معلم ما هیچکدوم از این ...

خواهرم معلم کلاس اوله و مجرده...باور کن تمام وقت تو خونش همش ب والدین جواب میده راهنماییشون میکنه با دانش اموزایی ک مشق نمینویسن صحبت میکنه ک با پدر و مادرشون همکاری کنن و برای هر حرفی نمدشو میسازه علوم و ریاضی کلا عملی کار میکنه ..با هزینه خودش برا همه بچه ها گِل سفالگری گرفت و زنگ هنر گل بازی میکنن ..با هزینه خودش کتابهای خیلی خوب و گرون گرف ک بچه ها ببرن خونه بخونن و زنگ کتابخوانی داره...خلاصه معلم خوبیه ..همکاراشم تقریبا همینطورین... با اینکه مجرده ولی وقت خالی نداره برا خودش همه دغدغه ش بچه های کلاسشن...روی دستخط بچه هاش انقد کار کرد ک الان از خودشم بهتر مینویسن و خیلی خوش خطن..باهاشونم صمیمیه...خواهرم لیسانس و ارشدش روانشناسی بالینیه همه بچه هاشو دقیق میشناسه و دوتا لکنت زبون داشت خوب شدن..یکیش خ.ا میکرد کاری کرد خوب بشه اصلا هم ب روی خودش و خانوادش نیاورد..فقط آوردش میز اول هر وقت متوجه میشد میخواد اون کارو کنه زود سرگرمش میکرد و خوشبختانه الان دیگه اینکارو نمیکنه..زنگ قرآن براشون میکروفون میاره ک قرآن بخونن حتی تنبل ترین دانش آمدز سوره رو حفظ میکنه ک با میکروفون بخونش...کلا کلاسش انگار شهربازیه 

واس همه چیز یه کمپین راه میندازن آقا کمپین نه به کادوی اجباری روز معلم راه نمیفته چرا هرکس میخا ...

روزی که جشن، بچه تون رو نفرستید 

خیلی ها پول میارن  کیک و ...میخرن مجبورن به بچه های شما هم بدن 

بابای منم معلمه و واقعا مطلقا هیچ توقعی از دانش آموزاش هیچوقت نداشته ،خیلی وقتا هم بچه ها یه شاخه گل میدن بهش 

میگه همین که درسشونو خوب بخونن و مودب باشن‌ خیلی خوشحال تر میشم 

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^
اگه وظیفش نیست و توبیخ نمیشه انجام نده بهتره یاد بگیری دیگه دوره ای نیست منت بزارید سر هم معلم ناراح ...

فکر نکنم معلم منت بزاره .فکر کنم شما نه بچه مدرسه ای داری نه تو محیط کار هستی ‌که اینقدر راحت و بدون درک صحبت می‌کنید.یکم مهربانی چیزی ازما کم نمیکنه . من خودم منت دار تمام کسانی هستم که در هر مقطع و زمانی حتی برای چند لحظه خیری بهم رساندن .قبلا هم گفتم از پدر و مادرم گرفته تا .‌‌‌‌‌.....مامور شهرداری کوچمون 

2706