2733
2734
عنوان

بیاید درد و دل کنیم کسی هست بیرحمانه دلشو شکسته باشن

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 112 پست
یعنی خدا میتونه بگذره از قلب شکسته ی دخترا 😞

دخترا خیلی لطیفن و پسرا هم مخصوصا تو سن نوجوونیشون از این خصوصیت دخترا خیلی سو استفاده میکنن البته پسرای آدم هم پیدا میشن ولی خیییلییی کمن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تاوانشو نداده؟

نمیدونم ازش خبر ندارم

بعد پیغام پسغام فرستادنش فقط یه بار پیامش دادم بهونه آورد و گفت ببخشمش من ساده ی احمقم گفتم بخشیدمت ولی نمیتونم نه فراموشش کنم نه ببخشمش

اگه منو دوست نداشت حق نداشت خودشو عاشق و نگران  من جا بزنه و یهو ول کنه بره 

ببین کل خانواده اش نابود شدن  داداشش به بدترین شکل کشته شد  مادرش که خدا رو بنده نبود جو ...

الهی بمیرم برای دلت 

منم این بازور اومد توی زندگیم اولین پسر بود عاشقم کرد بعد رفت سربازی منه بدبخت موندم متعهد پاش اخ نمیدونی چه کارا براش کردم ک خجالت میکشم بگم بخدا چندسال یه کفشو پوشیدم پولامو میفرستادم گشنه نمونه ۲۴ساعت پلک نمیزدم دوسال بیدار موندم پست دادم اون ساعتایی ک اون میخابید من گریه میکردم دعا میکردم ک روزای سختمون تموم بشه من تنها موندم همه کس و کارمو گذاشتم کنار ک فقط بااون حرف بزنم ک روزاش بگذره بقران کارایی ک براش کردم یه درصد مادرش نکرد اخرشم ابرمو برد ب همه گفتم ک میخامش باهمیم همه الان منتظرن نامزد کنم 

مادرش گفته بود اون باباش نداره من نمیگیرمش مامانشم مریضه مگه اخه دست من بوده 😔

برای صبر و ارامش دلم دعاکنید 😔
2731
دخترا خیلی لطیفن و پسرا هم مخصوصا تو سن نوجوونیشون از این خصوصیت دخترا خیلی سو استفاده میکنن البته پ ...

خدا نگذره از اون حرومزاده هایی ک دل میشکنن😔

سه سال باهم بودیم توی تموم شرایط سختش موندم سربازی رفت از نظر مالی تعهد موندم جوری ک هیچ زنی برا شوه ...

واااااااااای چقدر شبیه گذشته منی ولی گلم خودش خواسته رفته مادر هرچقدرم بگه پسر نخواد نمیره من اینو مطمن هستم 

یه روزی تو هم به روز من میرسی ازدواج میکنی همه از ذهنت میره ولی من حدود 2سال به بدترین شکل آب شدم شب عروسیش دختر عموم دعوت بود واااااااااای امان از اون شب خب اون که نمیدونست من می‌شناختمش وقتی تعریف کرد من فقط با زور خودم رو به دستشویی رسوندم تا حالم بد نشه 

گذشت خداروشکز و الان میفهمم چه آدم عوضی بود بعدها فهمیدم عرق خور بوده قمار میکرده و هزار تا دوست دختر داشته که باهاشون رابطه جنسی داشته فک کن اینقدر موذی بود که من نفهمیده بودم بعدها تو دانشگاه فامیل نزدیکش گفت بهم

فقط دست خدا پشتم بود که گذشت و من سربلند شذم ولی اون..... 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
الهی بمیرم برای دلت  منم این بازور اومد توی زندگیم اولین پسر بود عاشقم کرد بعد رفت سربازی منه ...

😭😭😭دارم اشک میریزم چون کشیدم گذشته منی تو 

ولی بخدا خوشحال باش همچین اشغالی رفت مادر بهونه است اگه فقط یه کم عاشقت بود هرجور شده پات میموند بعید نبود فردا روزی نامزد میکردی با یه حرف مادرش طلاقت نمی‌داد 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔

منم  هر شب بی رحمانه دلم میشکنه🫂

کاربر خانوم هستم😊برای آرامش قلبم یدونه صلوات بفرس دوست عزیزم🌹من عاشق پسر مذهبیه واحد روبرویمون شدم صداش همش تو اتاقمه دارم دیووونه میشم...سه سال هست که تو ساختمون ما دو تا پسر از شهر دیگه برای کار آمدن و زندگی میکنن و دیوار اتاق این پسر با دیوار اتاق من مشترکه، تویه طول سه سال تمام خنده هاشو صحبتاشو تلفناشو رازو نیازاشو و نماز خوندناشو نماز شباشو و حتی گریه هاشو (موقع رازو نیاز و خوندن دعا)شنیدم و خیلی وقتها ک شروع به صوت قرآن میکنن من اینور دیوار دست از کارم بر میداشتم و به صوت قران ایشون گوش میدادم و میگفتم خوشبحال همسرشون(نمیدونم مجرد هستند یا متاهل) من ایشونو ندیده بودم تا اینکه پارسال بارها ایشونو دیدم و دلم رفت و الان درگیرش شدم  من جز توکل کاری از دستم بر نمیاد ،من در آخرایه ماه اسفند کربلا روزیم شد و اونجا از آقا خواستم یا فراموششون کنم یا اگر به صلاحه و این پسر مجرده به من ببخشه که مطمعناً قَدرش خواهم دونست در غیر اینصورت بهش همسری بده که قَدرشو بدونه ...از شما عزیزان مخام که برای فراموش کردنش برام دعا کنید بخدا سخته پسری ب این خوبی رو در حالی ک هر لحظه صداش کنارته فراموش کنی واقعا این امریست دشوار🤦‍♀️و من دارم دیووونه میشم🥲🥺

من به یکی خیلی دل بستم و خیلی اعتماد کردم بهش.. به حدیکه از خودم بیشتر دوسش داشتم ولی تو یه شب بهونه اورد و رفت..آخرین حرفش تا اخر عمر یادم میمونه اونم این بود که.. مواظب خودت باش ایشالا خوشبخت بشی:/.... یه ماه از اون قضیه گذشت و دیشب پیام داد ولی جوابشو ندادم هه

انسانیت تنها دینیه که پیروان چندانی نداره..
نمیدونم ازش خبر ندارم بعد پیغام پسغام فرستادنش فقط یه بار پیامش دادم بهونه آورد و گفت ببخشمش من ساد ...

اره دقیقا اگ دوست نداشتن حق نداشتن بیان توی زندگیمون ک گند بزنن ب همه چی

2706