2737
2734

مثل من باکسی بوده باشه کل زندگیشو گذاشته باشه اخرش پسره بره نامزد کنه 

تاوان دادن یا پشیمون شدن برگردن 

انقد دلم شکسته حالم بده همش منتظرم تاوان بده پشیمون بیاد بگه هیشکی برام تو نشد 

برای صبر و ارامش دلم دعاکنید 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

خودم تصمیم گرفتم بکنم اون دندون لق رو

بنظرم بعضی وقتا خدا نجاتمون میده،اسمشو میذاریم شکست...

امیدوارم خدا به دل هممون آرامش بده به چیزی که حق داریم برسیم

اینو همیشه بدون هیچ چیزی پایدار نیست داخل زندگی،انسان بودن همینه

همیشه یچیزیو از دست میدیم

حتی همین الانم داریم زمانمون رو از دست میدیم

2738

آره من

پسره رفت

البته من به خاطر عذاب وجدان داشتن از ارتباط با نامحرم با اینکه فقط در حد حرف بود رابطمون خیلی محدودش کردم ولی واقعا دوسش داشتم اما حتی به خودم نگفت برو به دوستم گفت که به من بگه و واقعا قلبم شکست 

اره شوهرم که مچشو با زن دوستش گرفتم گفت توام برو دوستپسربگیر فکرکن ازدواج سفیدکردیم دلم یه جوری شکست که صداشوشنیدم.منتظربرگشتنش نیستم برام مرده.توام رهاش کن کسیکه راه رفتنو بلدباشه بازم میره چون یادگرفته.فراموش کن وبرو پی زندگی جدیدت

عزیزم میدونم حالت الان خیلی بده ولی مثل خیلی از ما چند سال که بگذره نمیگم محو میشه ولی میشه یه چیز خیلی بی ارزش برات 

که مرگ و زنده بودنش برات فرق نداره اجازه ورود آدم درست و جدید رو بده به زندگیت خودت رو سرگرم کن خودت رو به خدا نزدیک کن رها کن و به خدا واگذار کن اینجوری خیلی آروم میشی 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
خودم تصمیم گرفتم بکنم اون دندون لق رو بنظرم بعضی وقتا خدا نجاتمون میده،اسمشو میذاریم شکست... امیدو ...

خوشبحالت 

خیلی سخته خیلی ضعیفم

برای صبر و ارامش دلم دعاکنید 😔
2706