2733
2734
عنوان

میخوام برای مدتی کلا از این سایت دور شم بنظرم بهترین راه حله🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 33 پست
فرار نمیکنم مدت ها بود خواستم برم اما وابسته سایت بودم الانم بهونه ای دارم برای دور شدن از اینجا چون ...

نرو قشنگم 

وقتی اینجا بهت تنشی وارد میشه اون لحظه بری با تنش رفتی 

چند روزی بمون

بذار این حس بگذره بعد برو 

نذار حس بد حل نشده برات بمونه

بنده با توجه به کامنت های دوستان واقعا حس کردم مخاطب شما بودم 

چون فقط مونده بود لینک پروفایلم رو بدن

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
اینجا خاصیتش اینه تا یه حرفی میزنی فوری یه عده جو میدن و میشن کاسه داغ تر از آش اما اینکه شما میخوا ...

اون بحث دلیلی شد برای اینکه برم

وگرنه من مدتهاست میخواستم برم اما همش برمیگشتم پون وابسته این سایت بودم

این سایت جو خوبی برای من نداره و حالمو بهتر نمیکنه و دوری ازش به نفعمه

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قشنگترین و با کلاس ترین کاربر نی نی سایت اوپرای عزیز و دوست داشتنی خودم❤️

ای حنای عزیز

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
اون بحث دلیلی شد برای اینکه برم وگرنه من مدتهاست میخواستم برم اما همش برمیگشتم پون وابسته این سایت ...

هر طور راحتی عمل کن عزیزم 

خدا به همراه 

ولی از من بشنو هیچوقت بخاطر کسی زندگی رو به خودت سخت نکن و عرصه رو خالی نکن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
یه تاپیک زدن در مورد اینکه در مورد بعضی کاربرا حس خوبی ندارن خب این تاپیک ها هیچ وقت عاقبت خوش ندار ...

اپراجان شما همیشه همون اندازه که طرفدارتوسایت دارین ،همون اندازه هم دشمن براتون مهم نباشه اصلا،من وقتی ۳سال پیش اومدم عضوسایت شدم همه میگفتن اپرا تازه شما تعلیق شده بودین ،کنجکاو بودم گفتم یه ادم تومجازی هم اینقدرطرفدارداره هم دشمن که پشت سرش بد میگن،براتون مهم نباشه اینجا فقط جنبه سرگرمی داره برامن حداقل

ادب؛جذاب ترین و کاریزماتیک ترین،ویژگیه یک انسانه...
اپراجان شما همیشه همون اندازه که طرفدارتوسایت دارین ،همون اندازه هم دشمن براتون مهم نباشه اصلا،من وق ...

عزمزمه اینجا برای من حکم دانشگاه داشت و داره

راستش بهم بر نمیخوره

فقط شناخت کسب میکنم 

و بارها از توی همین به ظاهر دشمن ها دوستهای خوبی پیدا کرده ام

فقط هنوز درک نمیکنم وقتی میشه چیزی رو از خودم بپرسن چرا به برداشت شخصی یا حرف بقیه بسنده میکنن

نرو قشنگم  وقتی اینجا بهت تنشی وارد میشه اون لحظه بری با تنش رفتی  چند روزی بمون بذار ا ...

نمیدونم واقعا چی درسته چی نه

من متوجه شده بودم از یه جایی به بعد چند نفر درمورد یک کاربر حرف میزنن اما خب چون فقط چندتا پست بودن زیاد بهشون توجهی نکردم و حتی متوجهم نشدم کی رو میگن و اگر پست های من رو خونده باشین متوجه میشین بیشتر درمورد یه سری از کاربرا بود که میومدن میگفتن مارو میشناسی و من با همونا شوخی میکردم  

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍
اپراجان شما همیشه همون اندازه که طرفدارتوسایت دارین ،همون اندازه هم دشمن براتون مهم نباشه اصلا،من وق ...

من همیشه میگم هر کسی حق داره از من بدش بیاد اصلا مهم نیست انسانها آزادن هر کسی رو میخوان دوست داشته باشن از هر کسی میخوان بدشون بیاد حتی من

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
نمیدونم واقعا چی درسته چی نه  من متوجه شده بودم از یه جایی به بعد چند نفر درمورد یک کاربر حرف ...

من نرسیدم کامل بخونم 

ولی خصم توی کامنت ها برام مشخص بود 

ببین این آدمها تیپ شخصیتی ضعیفی دارن

نمیتونن رک بگن من فلانی رو دوست ندارم

بلکه فقط جرات دارن اشاره کنن یا کامنت های اینجوری رو لایک کنن

خوبه که این تیپ ادمها رو بشناسیم

اینجا تمرین زندگی واقعی در جامعه هست

عزمزمه اینجا برای من حکم دانشگاه داشت و داره راستش بهم بر نمیخوره فقط شناخت کسب میکنم  و بار ...

یادتونه چندماه پیش تاپیک مراسم عقدبرادرشوهرتون چه ولوله ای راه انداختن یکی گفت لباستون دم دستیه یکی گفت افاده ای ،یادتون میاد من گفتم خوشم میاد ازتون که توهمه چی فقط خوشیش رو میبینین وشبیه معتمد اریا هستین برام ساده وشاد،من چندماه نبودم الان که برگشتم میبینم هنوزم جو سایت همونه

یادتونه چندماه پیش تاپیک مراسم عقدبرادرشوهرتون چه ولوله ای راه انداختن یکی گفت لباستون دم دستیه یکی ...

شما همیشه لطف دارید

من همیشه میگم هر کسی حق داره از من بدش بیاد اصلا مهم نیست انسانها آزادن هر کسی رو میخوان دوست ...

دقیقا هیچ اجباری در دوست داشتن افراد نداریم

ولی اون جایی که خودمون رو متعهد میدونیم که از اون فرد در خفا بد بگیم برای من گنگ هست

من همیشه میگم هر کسی حق داره از من بدش بیاد اصلا مهم نیست انسانها آزادن هر کسی رو میخوان دوست ...

اره واقعا انسان اگه خودواقعیش نشون بده مطمئن باشین مخالفایی هم داره،اگه هفت خط باشی وهمه دوست داشته باشن با تیپ شخصیتی متفاوت اونوقت بده

دقیقا هیچ اجباری در دوست داشتن افراد نداریم ولی اون جایی که خودمون رو متعهد میدونیم که از اون فرد د ...

جونن و خام اغلب شما به دل نگیرید

جونن و خام اغلب شما به دل نگیرید

عزیزید 

ما که اگر به دل می‌گرفتیم اینجا موندنی نمی‌شدیم

❤️

2706