2752
2734
عنوان

تعیین جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 96 پست
من که دیگه اعتقاداتمم کمرنگ شده. دعا و اینا مستحبات دیگه صفره صفرم گذاشتم کنار

قالَ وَ مَنْ يَقْنَطُ مِنْ رَحْمَةِ رَبِّهِ إِلاَّ الضَّالُّونَ

گفت: «آخر، جز گمراهان، چه کسی از رحمت خدا ناامید می‌شود؟!»

توکلت به خدای مهربون

خدا و اهل بیت هیچوقت خودشون رو مدیون کسی نمیکنن 

اگه تا حالا بهت ندادن منتظر باش  چون که چشم روشنی بزرگتر از اون چیزی که فکرشو کنی  برات کنار گزاشتن ..

از دعاهات و توسلات و چله‌هات دست نکش که شاید اجابت تو همین های باشه که ازشون دست کشیدی عزیزدلم💖 

من و دونه انارمم برات دعا میکنیم تا سال اینده نی نی بغل دنبال مشاوره های مادرانه باشی 😍😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله قبلش یه دوره قرص لتروزول مصرف کردم و به لطف خدا جواب داد 

الهی شکر مبارکت باشه 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
 فکر کنم با ازامایش پاپ اسمیر مشخص میشه!

پآپ اسمیر هم دادم مشکل نداشت ولی از موقع اقدام هرماه پریودم نا منظم شده ۴ ماهه

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏