2733
2734
پس مراقب نداری عزیزم🥲همسرت ،مامان یا مادر شوهرت هیچکی دورت نی کمکت کنن

ده روز مامانم اینجا بود ده روزم خودم موندم خونه مامانم و اومدم خونمون

_نـیست در دیـدهٔ مـا مـنـزلـتـی دنـیـا را ؛ مـا نـبـیـنـیم کـسـی را که نـبـیـند مـارا.. 💜_ قشنگم.. من و بابایی بی صبراته منتظر اومدنتیم..🧡
ده روز مامانم اینجا بود ده روزم خودم موندم خونه مامانم و اومدم خونمون

خب دیگ خوبه میخوای دیگ‌چیکارش کنی دخملیتو بغل کن یه دوش بگیرید شامتو بخور سرحال و پر انرژی بشین سریال ببین عزیزم شیرش بده براش شعر بخور برای شوهرت هم ناز کن 🥴🥰

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم قرص مولتی ویتامین،آهن و ویتامین دی مصرف کن،خرما،مویز،شیره انگور،کاچی اینا رو درست کن بخور حتما بخور نه همشو حالا چند تا شو چند روز بخور کاچی راحته درست بخور ویتامین ها رو بخور از خرما غافل نشو

میخواهم طوری زندگی کنم که از زندگی لذت ببرم،اگر در کنارش موفقیتی حاصل شد که چه بهتر،ولی اگر نشد هم باز خوب زندگی کرده ام و همین کافی است.من موفقیت را به خودی خود هدف نمی دانم و خیلی از مردم این را نمیدانند (برایان مگی)
میدونی همش بخاطر خستگی هست  کمکی هم داری یا تنهایی توی خونه خودت؟

دو روزه اومدم خونه خودم تنهام ولی مامانم لهم سر میزنه هر روز

_نـیست در دیـدهٔ مـا مـنـزلـتـی دنـیـا را ؛ مـا نـبـیـنـیم کـسـی را که نـبـیـند مـارا.. 💜_ قشنگم.. من و بابایی بی صبراته منتظر اومدنتیم..🧡
بهتر از قرآن چیزی نیست من دیدم‌حتی کسایی رو که مبتلا به ام‌اس بودن وقتی شروع به حفظ قرآن کردن بیمار ...

دعا کن برام✨😭

دو روزه اومدم خونه خودم تنهام ولی مامانم لهم سر میزنه هر روز

کاش میتونستی خونه مامانت بمونی 

سعی کن به خودت برسی و یه برنامه بریزی که هم بخابی هم به نی نی برسی 

مثلا من شب دوبار بیدار میشم شیر میدم دیگه صب که همسرم میخاد بره سر کار به بچه شیر میده و میخابونش دیگه با هم تا ساعت ۹میخابیم 

سعی کن برنامه بریزی هم به حالت برسی هم به بچت 

کاش میتونستی خونه مامانت بمونی  سعی کن به خودت برسی و یه برنامه بریزی که هم بخابی هم به نی نی ...

منم شب دوبار شیر میدم بعد ظهر ک میخابه باهاش میخابم