2733
2764

سلام خانمای عزیز ممکنه یک پارک بانوان خوب با امکانات خوب تو مسهد بهم معرفی کنید جایی که زیاد گیر ندن و اجازه بدن ازاد باشی و برای اهنگ گذاشتن و این چیزا کار نگیرن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا برای موارد اهنگ و این حرفا اطلاعاتت ندارم ولی یکی اخر وکیلی اباد هست یکی هم بوستان ریحان بلوار فرودگاه دومیو رفتم خوب بوده

❤️امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام❤️عاقل را اشاره ای کافیست😉معاویه:قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟عمر و عاص:آری جهل مردم!اگر از آسمان باران آزادی میبارید بعضی بردگان را میدیدم که با خود چتر حمل میکنند.افلاطون.
عالی خاله با گروه اول می‌ره  مامانم با گروه دوم جفتشون خوبن گروه دوم بهترن مامانم خیلی تعری ...

خب خداروشکر یک جای خوب پیدا کردم پنجشنبه با چندتا از دوستام قرار دور همی گذاشتم نمیدونستم کدوم پارک بانوان ببرمشون

امکاناتش چجوریه؟شنیدم برخورد پرسنلش جالب نیست

والا ی بار چرا مامانم مبایل رو برای ی تماس ضروری لازم داشت لای لباسا قائم کرده بود پیداش کردن برخورد کردن😂 و اینکه برای پسر بچه ها محدودیت سنی داره 

ولی امکاناتش خیلی وقته نرفتم ی شهر بازی مختصر داره پیست اسکیت و دوچرخه سواری و دوچرخه میدن باید یک مدرک بزارید حالا یادم نیست هزینه داره یانه ولی اگه داشته باشه هم فکر نمیکنم زیاد باشه  به لحاط سرسبزی و مساحت  خوبه و بزرگه بعضی وقتا خودشون یک سری برنامه ها دارن جایزه هم میدن و... مغازه داره  از اکسسوری و خوراکی چیزای تزئینی و... دیگه یادم نمیاد ولی من دوست دارم بوستان ریحانه رو در کل به نطرم خوبه مشهد نیستم نقل مکان کردم اگه بیام مشهد میرم حتما دوباره