2733
2764
عنوان

ریختن لباس وسط کوچه

1035 بازدید | 37 پست

همسایه مون امروزدعوامیکرد بازنش زنشم همه ی لباسای شوهرشو برداشت ازبالکن ریخت توکوچه مرداومدازتوکوچه جمع کردبعدرفت داخل دادمیزددروبازکن خانمه دروبازنمیکرد😂😂😂البته من هنگیدم اخه خانمه مهربونو وارومه معمولا

جاریم یه مامان سخت گیر داره،میگفت نوجوان که بودیم از بس ریخت و پاس میکردیم یه بار مامانم اومد لباسهای وسط خونه رو ریخت تو کوچه،میگفت از اون روز نظم بر خونمون حاکم شد

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

جاریم یه مامان سخت گیر داره،میگفت نوجوان که بودیم از بس ریخت و پاس میکردیم یه بار مامانم اومد لباسها ...

مامان منم توی حیاط خودمون می‌ریخت 😂😂😂 یبارم زن همسایه مون مال دختر پسرشو ریخت تو کوچه، ما دیدیم بچه هاش تند تند اومدن دارن جمع میکنن

فک میکردم این روش منسوخ شده دیگهههههه😂😂😂😂

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
جاریم یه مامان سخت گیر داره،میگفت نوجوان که بودیم از بس ریخت و پاس میکردیم یه بار مامانم اومد لباسها ...

شوهر منم ، من و دخترمو همیشه تهدید میکنه، مطمئنم یه روز میزنه به سیم اخر و عملی میکنه.

بس که مادر و دختر شلخته ایم

راه حل خوبیه،من باید رو بچه هام پیاده کنم

مام حیفی حیاط نداریم وگرنه رو دخترم اجراش میکردمممم😂😂

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
2706