2733
2764
عنوان

دیدید کسی تو دعوا خیلی ریلکس باشه

172 بازدید | 13 پست

مثلا صورت حالت خنثی باشه نه خوشحال نه ناراحت و همونطور آروم ولی با صدای رسا جواب طرف رو بده

فرضیه ملکه قرمزبرای رسیدن به خواسته هات باید صبر داشته باشی»♠️

آره دومادمون من بجا آبجیم حرص میخورم

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من موقع بحث باخانوما واکنش زیادی نشون نمیدم چون نمیخوام دلش بشکنه ومیدونم ک ماه ها حتی سالها تودلش کینه نگ میداره وخودشو اذیت میکنه حتی شده یکی بدی کرده وگفتم ک بخشیدم بااینکه خودم اذیت شدم چه میشه کرد

مادردوجهان غیرخدایار نداریم

همسرم

اتفاق بدی پیش اومده؟ حس میکنی بدبخت شدی؟ یه لحظه صبر کن. از خودت دور شو. توی تاریخ دور شو. اتفاق هایی رو به یاد بیار که فکر میکردی ازشون زنده بیرون نمیایی. چی شد؟گذشت. به اتفاق هایی فکر کن که توی طول تاریخ برای آدمها پیش اومده.به جنگ به قحطی به بیماری ها. حالا توی جغرافیا از خودت دورشو. به کشورهای دیگه فکر کن. به آدمهای دیگه. دردت در مقایسه با دردهایی که بشر متحمل شده چقدر بزرگه؟ چقدر عمیقه؟ من اینجوری با مسائلی ناخوشایند برخورد میکنم

بنظرم خیلی تسلط و سیاست و روان سالم میخواد که اینجوری باشی،،،،

آدمای خیلی با سیاست و زرنگ  و البته شجاع دقیقا همینجوری هستن ،،،،،

بدون هیچ استرس و خشم و عصبانیت حرف های میزنن که طرف بسوزه تا ناکحاابادش