2733
2764
عنوان

شوهرم ناراحتم میکنه

317 بازدید | 26 پست

سلام عقدیم وقتی بیکاره دیر جوابمو میده خودش میگفت عاشق پیام و زنگ زدنم وقتیم میرم خونشون سرش تو گوشیه اصلا نمیگه زنم اینجاس بزار وقتمو باهاش بگذرونم دیشب از دستش خیلی ناراحت شدم دیر جوابمو میداد و سرد جواب میداد بهش گفتم چرا اینجوری اگه مزاحمم برم میگفت رفیقم مریضه فکرم درگیره اونه حوصله ندارم درکش میکنما ولی بلاخره منم آدمم با رفتارش خیلی ناراحت شدم بهم میگفت ناراحت شدی اگه ناراحتی من برم کاری نداری بای😕 به جا اینکه حل کنه از دلم در بیاره اینجوری گفت بهم بنظرتون من حق دارم یا اون الان دو روزه به زور بهم پیام میده و دیر جواب میده میگه نگران رفیقمم حوصله ندارم فلان بنظرتون درکش کنم یا چی میشه راهنماییم کنین منم آدمم بلاخره رفیق صمیمی نیستن 

یعنی چی رفیقش از تو مهم تره 

واقعا درک نمیکنم 

منم شوهرم رفیق داره الان ۲۰ سال میشه باهمن خیلی زیاد دوسش داره 

اما چشمشو در میارم بفهم ام الویتش اونه 

جیگرشو خون میکنم 

انقد به مرد رو میدید به خودش اجازه میده بهتون محل نده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شت خب بده کور شدن دوستش واقعا بده اما چه ربطی به سرد شدن با تو داره عزیزم؟مزدی که دوست داشته باشه سرد جوابتو نامیده دنیاهم مرده باشه بازم کنارت هست.باهاش صحبت من حضوری رو داشته باش.بکو‌اپلویت دوستت نیست منم.بعدشم دیدی نمیشه یه جای کار میلنگه جدا شو و راحت کم خودنو

اسی من الان دارم با دوتا بچه ب طلاق فک  میکنم خیلی خیلی هواستو جمع کن چون شوهرمنم همینطوری بود هی ازم دوری میکرد با اینکه دوست بودیم و من الان بریدم چون سنمم داره میره بالا حس تنهاییم بیشتر میشه

2706