2733
2771

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

تو زندگی شخصیم خیلی مشکل دارم ولی تو محیط دانشگاه موفقم  خیلی دور و برم جمع میشن، اذیتم

بخاطر اینک جزوه بگیرن اگ دانشجویی 

اگ شاغلی ک میخوان رمز موفقیتتو  بفهمن یا ازت انرژی میگیرن

من خودم ی زمانی موفق بودماطرافیان حسودی میکردن ولی ب بهونه های مختلف میومدن رمز موفقیت رو بپرسن 

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
باور کن که بهم افتخار نمیکنن  کافیه ی لغزش داشته باشم، متفرق میشن بدم میاد ازین ادما  ب ...

اینا تا زمانی ک موفق دورت میچرخن 

بعدش یهو دورت خلوت میشه 

منم زیاد تجربه کردم دنبال منافعشونن

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)

اگه منظورت سلبریتیا هستن که خب این مسئلش جداست .

ولی اگه منظورت ادمای موفق عادی هستن باید بگم هیچکس دور اونا جمع نمیشه چون اغلب حسادت میکنن بهشون 

در حالتی نزدیک این افراد میشن که حس کنن طرف شاسکوله و میتونن ازش نفع ببرن 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
من اصلا جزوه خون نیستم  ولی اره میخوان بدونن راز موفقیتم چیه

جالب اینه اکثرشون  از خودت صعیف ترن 

من یادمه با ضعیفا  ام مث زرنگا  بودم یکسان برخورد میکردم درحالیک اشتباهه 

باید در مقابل ضعیفا  مقاومت میکردم و رو نمی‌دادم

در مقابل  با زرنگا  رفیق میشدم

چون واقعا کمال هم نشینی هر چقدم نمای تاثیرشوووو  میزاره

جالب اینه اکثرشون  از خودت صعیف ترن  من یادمه با ضعیفا  ام مث زرنگا  بودم یکسان ...

نخای

2706