2737
2734
عنوان

بچه ها توروخدا بیاین!!!! سر چندر قاز مهریه هرچی از دهنش میاد بهم میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1829 بازدید | 140 پست
ببین مهریه که کنسله ولی وظیفه داره هزینه هات رو بده ، و جواب اون جمله ای که درباره بابات گفته رو بده ...

چی بگم برام بنویس 

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃 روانشناس خوب تو تبریز معرف کنید .. کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔
دلم نیومد من خیلی دل رحمم! وقتی دیه داد ناراحت بودم که بی پول نشه خودش ! الان شبا بفرستم یا ن ...

برای واریز ۱۰۰ میلیون؟ اره بفرست

خواهر مهربونم که نگاهت به امضام خورده💕🦋 حتما برگزیده شدی که با دعای تو حاجت روابشم🥺 شده ی صلوات  برای حاجت دلم دعاکن(دعا درحق هم خیلی مجربه) اگه توام  مشکلی داری خوشحال میشم که اگه لایق باشم به نیت حل مشکلت آیت الکرسی بخونم برات🙏🌺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آهان  پس وضع مالی خوبی نداره  اگه با هم دشمنی ندارین پس توافق کنین که هر دو اذیت نشین&nb ...

توافق کردم خب پس چی دارم میگم 

وضعش خوبه نخواست بهم چیزی برسه :) همه چیو زد به اسم مادر بزرگش 

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃 روانشناس خوب تو تبریز معرف کنید .. کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔
برای واریز ۱۰۰ میلیون؟ اره بفرست

نگا من می‌دونم اگه بفرستم نمیزنه پولو ضایع نمیشم اونجوری ؟. شات رو بخون صفحه اول گفته بابات بیکاره پول منو میخاد. چی جوابشو بدم

2731

براش بنویس خودت میدونی که چند برابر اینو میتونستم از حلقت دربیارم ولی گذشت کردم حالا براخودت دور برندار  شماره شباتم بفرس بره 

خواهر مهربونم که نگاهت به امضام خورده💕🦋 حتما برگزیده شدی که با دعای تو حاجت روابشم🥺 شده ی صلوات  برای حاجت دلم دعاکن(دعا درحق هم خیلی مجربه) اگه توام  مشکلی داری خوشحال میشم که اگه لایق باشم به نیت حل مشکلت آیت الکرسی بخونم برات🙏🌺
براش بنویس خودت میدونی که چند برابر اینو میتونستم از حلقت دربیارم ولی گذشت کردم برا خودت دور برندار ...

اون موقع میگه پس چرا نگرفتی ( یعنی من زرنگم و نتونستی بگیری )

نگا من می‌دونم اگه بفرستم نمیزنه پولو ضایع نمیشم اونجوری ؟. شات رو بخون صفحه اول گفته بابات بیکاره پ ...

نه اگه واریز نکرد تو فردا تو محضر بگو واریز نشده  وبخش دریافت  مهریه روامضا نزن

اون موقع میگه پس چرا نگرفتی ( یعنی من زرنگم و نتونستی بگیری )

دیگه جوابشو نمیدی دیگه

2738
نگا من می‌دونم اگه بفرستم نمیزنه پولو ضایع نمیشم اونجوری ؟. شات رو بخون صفحه اول گفته بابات بیکاره پ ...

دو تا شاتی که گذاشتی یکی هست عزیزم 

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
نه اگه واریز نکرد تو فردا تو محضر بگو واریز نشده  وبخش دریافت  مهریه روامضا نزن

فردا هم فک کنم محضر بیاد. من پیام دادم که بریم محضر گفت چیه باز پول میخوای که یاد محضر افتادی 

براش بگم چون خودتون رو زدین به نداری دلم سوخت یا نه

شماره بفرست بگو نامردی اگر نریزی

وااااای  

آبجی اون همش فحشم میده که دختر ۱۰۰ تومنی بخاطر صد میلیون زندگیتو نابود می‌کنی و جدا میشی 

نمیفرسته شبا نفرست

می‌دونم نمیفرستع. شیطونه میگه شماره شبا بفرستم بعد بگم نامردی اگه نریزی که بهش بربخوره

2706