2733
2764

آقا من اینارو با بدبختی خریدم خودم دلم نمیاد ازشون استفاده کنم

بعد دخترخالم میاد با ادکلنم دوش میگیره 

با بادی اسپلشم دوش میگیره

بعد هیچوقتتتت نمیزاره من حتی دستم بخوره ب ادکلناش😐

یبار برداشتم بو کنم از دستم گرفت

اکثرا هم وقتایی میزنه ک من خونه نیستم

یا وقتایی هم که هستم میزنه اول بعد میگه من از ادکلنت زدم

ادکلن هام هم روی میزه

اگه جمع کنم متوجه میشه بخاطر اونه

خیلی هم باهاش رودرواسی دارم

بگین چیکار کنم

هیچوقت یادم نمیره پول تو جیبی چندماهمو جمع کردم تا ادکلن مورد علاقمو بگیرم بعد خودم دلم نمیاد استفاده کنم،این میاد میزنههه

حدااقل اگه واسه وسایل خودش انقد خسیس بازی درنمیاورد منم مشکلی نداشتم با اینکه از ادکلنم میزنه ولی هیچوقت نزاشت حتی دستم ب ادکلنش بخوره😐😐💔💔

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

جمع کن عزیزم 

حتی اگر فهمید هم مهم نیست 

اگر به روت آورد بگو میخواستم میزمو خلوت کنم اگر. هم به روت نیاورد که هیچی 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

وااای چقد بدمممم میاد دقیقا خواهر شوهر منم همینطوری فرت و فرت از بادی اسپلش و عطر من میزنه میگم بادی برا بعد حمومه دوتا پیس میزنن این میره و میاد میزنع😐تازه مادر شوهرم یبار از مام من زد فککککک کن مام که دیگه شخصی ترینه منم انداختمش رفت

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:

یا رودوایسی رو بزار کنار 

یا قید ادکلن ها تو بزن 

وقتی خودش از دستت میگیره پس اگه جمع کنی هم نباید بهش بر بخوره

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2706