2733
2771

چند ماهه خونس 

نه اینکه بگم کار نداره 

داره و نمیره 

خسته شدم قسط قرض 

چیکار کردین من هرچی میگم برو بدتر دعوامون میشه 

میگه نمیتونم دستم به کار نمیره نمیتونم برم  

چیکار کنم دلم گرفته از بس حرف شنیدم

سه ساله خواننده خاموش بودم😁دیگه گفتم منم باید یه کاربری بزنم☺️

ینی چی داره و نمیره؟پس اون کار چجوری داره پیش میره؟

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس خرجتون از چه راهی هستش🫤🫤

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

چکار میکنه توو خونه حوصلش سر نمیره؟ شاید افسردگی داره

آدم وقتی جوان است به پیری جور دیگری فکر می‌کند. فکر می‌کند پیری یک حالت عجیب و غریبی است که به اندازه‌ی صدها کیلومتر و صدها سال از آدم دور است. اما وقتی به آن می‌رسد می‌بیند هنوز همان دخترک پانزده ساله است که موهایش سفید شده، دور چشم‌هایش چین افتاده، پاهایش ضعف می‌رود و دیگر نمی‌تواند پله‌ها را سه تا یکی کند. و از همه بدتر بار خاطره‌هاست که روی دوش آدم سنگینی می‌کند.».   از کتاب چهل سالگی ناهید طباطبائی
طلسم شده

دعا هم نوشتیم درست نشد 

در طی یه سال شیش تا مدل ماشین عوض کردیم بازسازی کردیم 

طلا گرفتم 

یهو همه چی خراب شد الان نه طلا هست 

دوهفته پیش هم ماشین فروخت قسط داد بقیه رو داد یه ماشین دیگه 

بله

یک سال و سه ماه حدودا درامد ریالی نداشتن

درامد من توی خونه هزینه میشد

اتفاق بدی پیش اومده؟ حس میکنی بدبخت شدی؟ یه لحظه صبر کن. از خودت دور شو. توی تاریخ دور شو. اتفاق هایی رو به یاد بیار که فکر میکردی ازشون زنده بیرون نمیایی. چی شد؟گذشت. به اتفاق هایی فکر کن که توی طول تاریخ برای آدمها پیش اومده.به جنگ به قحطی به بیماری ها. حالا توی جغرافیا از خودت دورشو. به کشورهای دیگه فکر کن. به آدمهای دیگه. دردت در مقایسه با دردهایی که بشر متحمل شده چقدر بزرگه؟ چقدر عمیقه؟ من اینجوری با مسائلی ناخوشایند برخورد میکنم
چکار میکنه توو خونه حوصلش سر نمیره؟ شاید افسردگی داره

یا کلا خوابه با پیش رفیقاش  

خسته شدم همه فکرم داغونه 

اصلا انگار پیش ماها نمیتونه بمونه

بله همسر من کارش نزدیک عید کمتر میشه ایشونم کلافه میشه نمیتونه خونه بمونه 

پس انداز داشتیم کم یا زیاد گذشت 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
2706