2733
2734
بنظرتون بهترین چله چیه ادامه بدیم من نماز شب سختمه یاسین و معراج خوبه؟ یا زیارت عاشورا بخونم؟

نمیدونم ولی به نظرم زیارت عاشورا باصدلعن وصدصلوات اخرش 

خدا حاجتروات کنه عزیزم وبه آرامش برسی 😍🥰

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۲/۶/۱۶                                        خدایا ۲۱ روز به تولد۳۰ سالگیم مونده خودت بزرگترین هدیه زندگیمونوبهمون بده صحیح وسالم ...ومارو به مقام زیبایه مادروپدر برسون  آرسام مَن. منوپدرت بی صبرانه منتظرتیم ❤❤دلم خیلی روشنه .......         خدایا شکرت ۲۹آبان بی بی چکم مثبت شد خدایافرزندم رو به تومسپارم وسلامت ازتومیخوامش💙💙 قندعسل مامان برایه درآغوش گرفتنت لحظه شماری میکنم عشق مامان💙💙
سلام خوبی عزیزم خداروشکر  حتما شما خیلی پاک و بی گناه بودی که حاجت روا شدی

اگه بری سمته خدا محاله دستتو نگیره بی گناه که تکلیفش مشخصه پاکه مهم اینه خدا رحمتشو به گناه کارم نشون بده

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۲/۶/۱۶                                        خدایا ۲۱ روز به تولد۳۰ سالگیم مونده خودت بزرگترین هدیه زندگیمونوبهمون بده صحیح وسالم ...ومارو به مقام زیبایه مادروپدر برسون  آرسام مَن. منوپدرت بی صبرانه منتظرتیم ❤❤دلم خیلی روشنه .......         خدایا شکرت ۲۹آبان بی بی چکم مثبت شد خدایافرزندم رو به تومسپارم وسلامت ازتومیخوامش💙💙 قندعسل مامان برایه درآغوش گرفتنت لحظه شماری میکنم عشق مامان💙💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه بری سمته خدا محاله دستتو نگیره بی گناه که تکلیفش مشخصه پاکه مهم اینه خدا رحمتشو به گناه کارم نشو ...

الهی قربونت برم عزیزم دلم روشن شد با این حرفت . هر چند زندگیم یه طوریه که خیلی ناامیدم

نمیدونم ولی به نظرم زیارت عاشورا باصدلعن وصدصلوات اخرش  خدا حاجتروات کنه عزیزم وبه آرامش برسی ...

ممنون عزیزم❤💝

لطفا افراد زیر ۲۲ سال در تاپیک های من کامنت نزارن و شرکت نکنن چون من به راهنمایی و مشاوره افراد باتجربه تر از خودم نیازم دارم 🙏