2733
2734
عنوان

آخرهفته بله برون دخترعمویه 16سالمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1624 بازدید | 82 پست

چه افتخاری ...

خاله ی مامانم یه روز با ذوق اومد خونمون گفت دخترش قراره نامزد کنه بعد من پرسیدم چندتا خواهر برادرن یهو با تیکه گفت یه برادر مجرد داره میخوای اونم براتون... نگم چقدر ناراحت شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه واقعا بی فرهنگیه 

واین اشتباه فقط به زندگی اون دختر گند نمیزنه تاثیر اجتماعی هم داره

آنچنان تنگ شده سینه ام از شدت غم                                       که اگر دست به قلبم بزنی می‌میرم 🖤

ی بنده خدایی ۱۱ عقد کرد ۱۴ اومد خونه خودش 

اما منو شوهرم همچنان معتقدیم طرف گاوه چون یک سلام و احوالپرسی بلد نیست چه برسه به خونه داری 

فقط پریدن بغل شوهر رو خوب بلدن اه هر وقت میبینمش چندشم میشه 

۱۶؟؟؟؟؟

۲۴/۲۵ م بنظر من خیلیی زوده:/

احساس خفگی میکنم!!!!😔بغض گلویم را رها نمیکند🥺..                                                                                                                عه لباسمو برعکس پوشیدم فکر کردم عاشق شدم!!! هیچی اقا حله🖐🏻😎
2706