2733
2734
واقعا متاسفم ایران درست شدنی نیست با امثال شما  منم طلا خریدم اما هر روز ک طلا بیاد پایین خوشح ...

😕😕😕😕خب تو وضعت خوبه لازم نداری منم با زحنت طلا خریدم میگم یکجور باشه بتونم ماشین بخرم نکفتم که گرونی بشه چرا انقد گنده اش میکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا متاسفم ایران درست شدنی نیست با امثال شما  منم طلا خریدم اما هر روز ک طلا بیاد پایین خوشح ...

به خدا پارسال طلا ۲۸۰۰شد من خریدم بعد کم کم اومد رو ۲۵۰۰پسرم هی میگف مامان ضرر کردی گفتم مامان جان خدا کنه بیاد مایین ملت عزیزم انقدر رنج نکشن عیب نداره حالا منم یکم ضرر کنم عوضش طلا بیا پایین جوونا راحت تر میتونن ازدواج کنن

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔
2731
15 میلیون کمتر میشه هر گرم دویست حساب کن 50 گرم طلا

۱۵ تومنم اخه مگه چقدره برا ماشین همه چی گرون شه ماشینم باهاش گرون میشه اگر دنبال اون ۳۸۰۰ که موقع جنگ اونجوری شده بود جنگم بشه ماشین میخوای چیکار دیگه هوش اقتصادی…

به خدا پارسال طلا ۲۸۰۰شد من خریدم بعد کم کم اومد رو ۲۵۰۰پسرم هی میگف مامان ضرر کردی گفتم مامان جان خ ...

دقیقا فکر میکنن فقط طلا گرون میشه درصورتی ک همون ماشینشم گرونتر میشه خوردو خوراکم گرونتر میشه

عزیزم وقتی لازم داشتی باید میفروختی اینجور وقتا طمع خوب نیست

منم یک عالمه طلا قبل عید به قیمت ۲۷۰۰ فروختم

الان از خدامه ارزونتر بشه بتونم بازم بگیرم

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜
۱۵ تومنم اخه مگه چقدره برا ماشین همه چی گرون شه ماشینم باهاش گرون میشه اگر دنبال اون ۳۸۰۰ که موقع جن ...

حتمادبرای من پول زیادی که میگم برای شما پولدارها پونزده پولی نیست حوصله ندارم لطفا ریپ نزن

دقیقا فکر میکنن فقط طلا گرون میشه درصورتی ک همون ماشینشم گرونتر میشه خوردو خوراکم گرونتر میشه

عزیزم طلا اومد پایین ولی ماشین  که مثل طلا نیست بیاد پایین همین امروز ماشین 55 میلیون گرون شد شما که از همه چیز خبر نداری

حتمادبرای من پول زیادی که میگم برای شما پولدارها پونزده پولی نیست حوصله ندارم لطفا ریپ نزن

من نگفتم ۱۵ تومن پولی نیست گغتم در مقابل “ ماشین” 

درضمن اینجا سایت ازاده من هرکی بخوام ریپ میزنم میتونی خودت قفل کنی تاپیک

😕😕😕 حالا بخاطر من بگم طلا دو روز بشه این قیمت حق من اینه خب حق تویی که قضاوت میکنی چیه 

عزیزم ناراحت شدن نداره یکم فک کن طلا بیاد پایین همون ماشینم میاد پایین خوردو خوراکم میاد پایین خونه همه چی گلم یکم فکر😐

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔
عزیزم وقتی لازم داشتی باید میفروختی اینجور وقتا طمع خوب نیست منم یک عالمه طلا قبل عید به قیمت ۲۷۰۰ ...

انشالله ارزون تر بشه  بخپا من فقط چون خیلی پول لازمم ناراحتم که 3800 ندادم گفتم سوال کنم پایین تر میاد ببرم بدم منم دوست دارم بیاد پایین یاز بتونم بخرم یک عده ادم و قضاوت میکنن 🤦‍♀️

عزیزم ناراحت شدن نداره یکم فک کن طلا بیاد پایین همون ماشینم میاد پایین خوردو خوراکم میاد پایین خونه ...

همه که چیز مه مثل طلا سریع ریزش نمیکنه مثلا یک ماه دیگه شاید ماشین بیاد پایین  تازه امروز ماشنی 55 میلیون گرون شد