2752
2734
عنوان

۳۰۰ تومن طلاهامو فروختم 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1028 بازدید | 50 پست
منم9ساله متاهلم و شاغل حقوقمون تو حساب مشترکه همین امروز14تومن زدم برای قسطامون.... ازاول ازدواجم ت ...

درسته،،،،ایشالله بیشترشو بخرین

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 

خداکنه کارتون بگیره

و الا انس جهانی طلا تا اواسط ۲۰۲۵ ۴۰۰۰ خواهد بود و داخل ایران به گرمی ۱۲ ۱۳ میلیون خواهد رسید با توجه به چاپ پول و تورمی که امریکا داشته و اون تورم تو کل دنیا خالی میشه و ما علاوه بر تورم امریکا،تحریم هم داریم شدیدا میره بالا

💜💜عضو گروه بنفش💜💜وزن شروع ۷۰💜💜وزن-هدف ۵۵💜💜تاریخ شروع رژیم ۴۰۳/۰۲/۱۶💜💜

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خداکنه کارتون بگیره و الا انس جهانی طلا تا اواسط ۲۰۲۵ ۴۰۰۰ خواهد بود و داخل ایران به گرمی ۱۲ ۱۳ میل ...

خدا کمکمون کنه فقط😔😔😔😔

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
اره متاسفانه من خیلی دل میبندم ب ی چیزی بعدش کلی غصه میخورم با این ک شوهرم قول داد تمام درآمد رو اول ...

خب اشتباه جفتتون همینه دیگه بعد با این فرمون همینطوری یه سره درجا بزنین درآمد های اولیه باید یک سره خرج تبلیغات و برند سازی و دیجیتال مارکتینگ و پیج و ایده های جدید بشه 

بره زرتی طلا بگیره چون وابسته ای ؟ زیادی بی معنی نیست به نظرت ؟ 

الان شیرینی فروشی لی لی رو ببین همه جا هست الف رو ببین همه جا هست اولش اینا با سرمایه هنگفت که شروع نکردن اسماشون بولد شد مردم شناختن شون خرید کردن جنس شون تازه تازه فروش رفت و هی رشد کردن 

شما باید برای تبلیغات و رشد کسب و کارتون و برند سازی آموزش ببینید و هزینه کنید کسب و کار راه انداختن الکی نیست که مثل یه نوزاد می‌مونه هر چقدر اولش درست رسیدگی بشه بهش کم کم خرج خودشو بسیار عالی درمیاره 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
خب اشتباه جفتتون همینه دیگه بعد با این فرمون همینطوری یه سره درجا بزنین درآمد های اولیه باید یک سره ...

عزیزم این مغازه ای ک گرفتن تو مرکز شهر و ی جای بسیار شلوغ و  پر تردد هستش شیرینی فروشی اونجوری ک شما فکر میکنین نیست پراشکی و انواع کیک یزدی و کیک خشک و اینجور چیزا فروخته میشه مغازه۱۵ سال تو این صنف مشغول ب کار بوده بعدش رفته تهران خودش مغازه رو هم ما گرفتیم الان ،ماهی ۷۰ فقط کرایش هست