2733
2734
عنوان

دخترم دیوانه شده خودزنی میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1563 بازدید | 68 پست
فقط باید درکش کنید هیچی کمکش نمیکنه جز درک شدن اصلا سر به سرش نذارید یه مدت کنار بیایید کمی بهتر می ...

نمیدانم حتی یامن حرف نمیزنه نمیگه واقعا چرا حالش بده انگار ما علم غیب داریم هروقت میخوایم باهاش حرف بزنیم میگه ولم کن باهام حرف نزن😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حرفایی مثل مهمونارو بیشتر از من دوست داری،چرا غذایی که برا من نمیزاری برا مهمون میزاری و … نمیزنه؟

جلو مهمونا بهش محبت میکنین؟ هواشو دارین؟ 

حلو مهمونا بدشو میگین یا نه؟

با اینکه اصلا اصلا اصلا به دعا و این چیزا اعتقاد ندارم ولی الان فکر میکنم شاید جنی چیزی اذیتش میکنه براش دعا بگیرید

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
نمیدانم حتی یامن حرف نمیزنه نمیگه واقعا چرا حالش بده انگار ما علم غیب داریم هروقت میخوایم باهاش حرف ...

خب اگه بچگی سختی داشته قابل درکه...

خیلی سخته واقعا خدا کمکتون کنه

از روانشناس کمک بگیرید

شرایط خونه رو تا حدی مطابق میلش پیش ببرید تا بهتر بشه

ببخشید که اینو میگم اما امکان نمیدید یه وقت مورد آزار واقع شده باشه؟

منم به همین فکر میکنم نکنه مورد آزار جنسی قرار گرفته باشه🥲

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
ببخشید که اینو میگم اما امکان نمیدید یه وقت مورد آزار واقع شده باشه؟

نمیدونم ولی آخه بیرون نمیره فقط یکدونه دوست داره تو مدرسه اونا بهش اصرار میکنن بره بیرون منم مخالفتی ندارم اما حتی دوستانش روهم نمیخواد ببینه میگه اومدن درخونرو زدن باز نکن یا از دوستشمم دوری میکنه

از ۱۲ سالگی یهو اینجوری شد اونوقت خیلی کمتر بود الان هرچقدر بیشتر میگذره بدتر و بدتر میشه زخمهای عمیق ایجاد میکنه رو خودش عصبانی میشه خودشو میزنه

2706