2733
2764
عنوان

از مادرشوهرم ماشین خریدیم

798 بازدید | 48 پست

پولشم دادیم ولی میگه ماشین مفتی سوار میشید

قضیه از این قراره که سال ۹۵اینا مادرشوهرم ۳ میلیون طلا داده بود به شوهرم بخاطر کارش ما سال ۱۴۰۰ به جای اون ۳ میلیون ۲۱۹ گرم طلا خریدیم واسش یعنی چند برابر طلایی که داده بود ولی با اینکه خریدیم واسش بازم میگه من فلان زمان پسرمو حمایت کردم 😐

به اون یکی پسرش اسم مریض روش گذاشتن (مریض نیست وسواس فکری داره یکم)خونه و ماشین خریدن به اون یکی پسرش تا حالا نشنیدم بگن ماشین یا خونه مفتکی دادیم واسش ما سر خزید خونه خیلی لنگ بودیم مجبور شدیم ماشینمونو بفروشیم حتی تعارف نزدن کمکتون کنیم بعد خرید خونه مادرشوهرم گفت ماشین منو بردارین الکی مونده تو پارکینگ شوهرم دو تا وام برداشت یکم هم من خودم پس انداز داشتم پول ماشینشم دادیم الان اون ماشین کلی خرج میذاره رو دستمون میخوایم عوضش کنیم مادرشوهرم چند روز پیش پرسید که...

ادامه رو همین الان تایپ میکنم

خب از قبل تایپ می‌کردی

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   

خب

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرشوهرم مند روز پیش پرسید که ماشین چی میخواین بخرید گقتم نمیدونم مهم نیست این یکی ۴۰ میلیون خرج گذاشت رو دستمون ماه قبل مجبوریم عوضش کنیم گفت عب نداره ماشین مفتکی سوار میشید خرجش هم بکنید دیگه

بخدا به اون یکی برادرشوهرم خونه و ماشین دادن ولی سر خرید ماشین ما یک میلیون هم تخفیف نداد 

نگید شاید دوست نداره منو بیشتر دوس دارن شوهرمو ام همینطور حتی رابطه برادرشوهرم باهاشون خوب نیست نمیدونم چرا اونو این همه حمایت میکنن اون درامد بدی هم نداره

اوه ۲۱۹ گرم طلا چقد باجنبه ای اسی

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

شوهرت جوابی نمیده؟ 

تو نی نی سایت عروسا همه: آرومن ولی مادر شوهرشون جنگی و پرخاشگر😑 از خانواده شوهرشون سرن😐 مجردی پرنسس بودن و خدمتکار داشتن ولی تو خونه شوهر دارن کلفتی میکنن😳همیشه هم احترام خانواده شوهرو داشتن ولی اونا بی دلیل بی احترامی میکنن😵‍💫 انتظار دارن شوهرشون اسمی از خانوادش نیاره🤨 اگه از خانواده شوهرشون کسی  بخواد بیاد خونشون کلی جبهه میگیرن و تاپیک میزنن که چیکار کنم زودتر برگرده خونش و .... و عجیب تر نظراتیه که بقیه میدن🫠 به خصوص اینکه میگن اگه اومدن کم محلی کن😳 برو تو اتاق نیا بیرون خودتو بزن به خواب🤐 برو حمام طولانیش کن تا پاشه بره🙄 اصلا چه معنی داره بخوان بیان خونتون؟!🫨 حالا اگه خانواده خودشون باشن: عزیزم مادرته حق داره بیاد/ خواهرته باید بیاد خونت/ اگه شوهرت ناراحت شد که میخوان بیان محلش نده وظیفشه😒 بابا بس کنید این کارا رو از خانواده شوهر هیولا نسازین🙃 درسته بعضیا واقعا احترام حالیشون نیس ولی درصد کمی دارن😊 همونقدر که خانواده شما حق دارن بیان خونتون و شما رو ببینن یا با بچتون سرگرم شن خانواده شوهرتون هم حق دارن🤗 اگه پدر و مادر شما زحمت کشیدن براتون پدر و مادر همسرتون هم زحمت کشیدن براش😇 همونقدر که خواهر و برادر شما، شمارو دوست دارن و مشتاق دیدارتون هستن؛ همونقدر خواهر و برادر همسرتون، دوسش دارن و دلشون میخواد برادرشونو ببینن😍 یه طرفه به قاضی نرین😉 خانواده شوهر غول نیستن اونا هم آدمن و حق دارن از محبت پسرشون برخوردار باشن❤️در ضمن اونایی که درمورد اسمم پرسیدین که چرا دو تا اسم مختلف میگم نیلا اسم مستعارمه و تو شناسنامه ی چیز دیگس ولی چون نیلا رو بیشتر دوس دارم اونو به کار میبرم/ 
2706