2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آمینو .....غربالگری دوم چون باز براتون ریسک میزنه باز دو هزینه ای میشه آمینو ک برید دیگ نیازی به مر ...

ایشون درست میگه باید امنیو بدی

غربالگری دوم هفته ت بالا میره شاید مجوز سقط بهت ندن

من غربالگری اولم ریسک خوردالبته یک به صد بود 

سلفری دادم اونم مشکل داشت امنیو دادم مشکل داشت رفتم مجوز بگیرم تا این کارا رو بگنم هفته م شد ۱۷

و فقط تا ۱۷ هفته و ۶ روز مجوز سقط میدن

هر چه از دوست رسد نیکوست...
2731
عدد ان تی چند بود؟ من اخرین بار مرداد پارسال دادم تو یه ازمایشگاه خصوصی ۷ و ۸۰۰ بودش. البته بیمارس ...

۱و۲دهم چقدر طول میکشه جوابش بیاد

خدای مهربونم تودلیمو صحیح وسالم بهم برسون🙏🙏
آمینو .....غربالگری دوم چون باز براتون ریسک میزنه باز دو هزینه ای میشه آمینو ک برید دیگ نیازی به مر ...

جوابش چقدر طول میکشه؟ اخه باید سرکلاژ بشم

عجیبه که ریسکتو بالا زده چون عدد انتی پایینه خوبه  به نظرم سلفری بده ریسک سقط هم نداره  ...

اخه باید زودتر سرکلاژ بشم جوابش دیرمیاد؟

چ فرقی دارن؟ هزینش چقدره؟ چقدرطول میکشه تاحوابش بیاد؟

هزینه اضافی میدی سه چهار روزه جوابش میاد حالت عادی دو هفته جوابش طول میگشه

فرقش اینه ک‌امنیو دقیق نشون میده و غربالگری دوم تا بیاد مثبت شه و بعدش باز بری امنیو خیلی هفته ت میره بالا دیگ دیر میشه برای سقط خدای نکرده و اینکه فقط با امنیو‌مجوز‌سقط میدن

ایشون درست میگه باید امنیو بدی غربالگری دوم هفته ت بالا میره شاید مجوز سقط بهت ندن من غربالگری اول ...

بنظرتون مال من چند درصد سالمه؟ چجوری سقط کردین

اخه باید زودتر سرکلاژ بشم جوابش دیرمیاد؟

هزینه بدی سه چهار روزه میاد جوابش

یادم نیس هزینش چقد شد انقد حالم بد بود هزینه رو یادم نموندا من رفتم ازمایشگاه کریمی نژاد شهرک‌غرب

هزینه اضافی میدی سه چهار روزه جوابش میاد حالت عادی دو هفته جوابش طول میگشه فرقش اینه ک‌امنیو دقیق ن ...

اخه من باید زودی سرکلاژ بشم بمیرم بااین شانسم

بنظرتون مال من چند درصد سالمه؟ چجوری سقط کردین

تو بیمارستان زایمان طبیعی کردم

نترس اگر مشکلی پیش اومد بیا تاپیکم راهنماییت کنم

تاپیکام هست در کل نگا کن

تو بیمارستان زایمان طبیعی کردم نترس اگر مشکلی پیش اومد بیا تاپیکم راهنماییت کنم تاپیکام هست در کل ...

اخه سرویکسم پایینه باید سرکلاژ بشم نمیتونم عقبش بندازم

۱و۲دهم چقدر طول میکشه جوابش بیاد

ببین ان تیت پایین، استرس نگیر.

یه حواب سه روزه داره که اگر اوکی باشه دیگه خیالت راحته.

کلا امینوسنتز از ۱۵ به بعد میگیرن.

جواب سه روزه ظاهرا ارزونتر ، دیروز یه خانمی گفت ۲۴۰۰ داده.

کلا تو بیمارستانهاارزونتر.

این ریسک با توجه به سن و ... هم هست و یه احتمال، یه عدد ریاضی.

عدد ان تی شما پایین، الکی استرس نگیر ولی حتما ازمایشات تکمیلی بده

جوابش چقدر طول میکشه؟ اخه باید سرکلاژ بشم

گمون کنم دوهفته شاید چند روز بیشتر وقت دارید برای سرکلاژ تا هفته ۱۶و ۱۷ نگران نباش فقط زودتر انجام بده 

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.
2706