2733
2764

نمیخام سزارین بشم میترسم بچه های شماهم چرخید؟ بهم گفتن میچرخه ولی ناراحتم😔😭تجربه داشتین شما

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡

من اینقدر رفتم دنبال نامه سزارین تا موفق شدم بگیرم

اما از شانسم زایمانم زودتر از موعد شد و سزارین اجباری شدم

😁حیف اون همه تلاشم برای گرفتن نامه

نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=336166299]صبر کن بابا هنوز ۱۷ هفته ای میچرخه[/QUOT

نگرانم شدید از زایمان سزارین میترسم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
من اینقدر رفتم دنبال نامه سزارین تا موفق شدم بگیرم اما از شانسم زایمانم زودتر از موعد شد و سزارین ا ...

من فوبیا دارم از زایمان سزارین کلا از محوطه بیمارستان میترسم ولی اینکه برم برا عمل خیلی ترسناکه دعا کن برام🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبلا طبیعی زایمان کردی؟

نه بچه اولمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تا هفته ۴۰ سی بار میچرخه شاید فردا با پا بود پسرفردا با سر ولی سزارین خیلی بهتره تا طبیعی

واینکه چون طبیعی دوست داری از هفته ۳۵ هرروز پیاده‌روی کن باعث میشه کوچولو بچرخه و با سر باشه

من اینقدر رفتم دنبال نامه سزارین تا موفق شدم بگیرم اما از شانسم زایمانم زودتر از موعد شد و سزارین ا ...

واقعا طبیعی نمیدونم چی توشه اخه انقد عذاب اوره من بیهوش شدم ازدرد طبیعی بردنم سزارین

بچه ۳۷ هفته هم ممکنه بچرخه ۱۷ که جای خود داره اصلا قبل هفته ۳۰ به پا یا به سر مهم نیس که

خیلی نگرانم دعا کن برام🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من فوبیا دارم از زایمان سزارین کلا از محوطه بیمارستان میترسم ولی اینکه برم برا عمل خیلی ترسناکه دعا ...

باور کن طبیعی وحشتناک تره 😑

نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
واقعا طبیعی نمیدونم چی توشه اخه انقد عذاب اوره من بیهوش شدم ازدرد طبیعی بردنم سزارین

من که تجربه نکردم ولی من ورزش میکنم نمیخام سز بشم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706