2733
2771
عنوان

پدر شوهرم دیشب نشسته بودم یهو با مگس کش کوبید رو کمرم

| مشاهده متن کامل بحث + 9243 بازدید | 197 پست
چقدر بی جنبه ای همون اول بهشون بگو‌بی جنبم،کسی باهات شوخی نکنه

اتفاقا من خیلی بیخیالم نسبت به شوخی این حرفا ولی وقتی سر غذا پختن کلی داد سر من مادرشوهرش زد بعدشم بهم گوشت هایی که روی دنده هات زده بیرون اینا به درد بریون میخوره خیلی حرفش مزخرف بود بعدشم من شوهرم گفت پاشو بریم ، گفت من مردم خودم منظور پدرمو فهمیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داره میگه شوهرش گفته پدرم به زنای توپر نظر داره، عروس و غریبه هم فرقی نداره!!!!!  پسره پدرشو ش ...

ینی ب نظرتون میتونه یه پدرشوهر ب عروسش مثه یه خانم توی خیابون نظرداشته باشه🤔

بله منظور شوهر اسی همین بود متاسفانه 

من نمیدونم چرا یه عده دارن دفاع میکنند 

این اقا هیزه و حرف ناشایستی زده با توجه به کامنت اسی در مورد محل کار پدرشوه ش .

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
چ مسخره چقدر زور زدی از حرفاشون مشکل تولید کنی برای قهر ..‌ بنده خداها نفسم نکشن جلوت ی شوخی کرده پد ...

چرا همچین میگی خیلی پدر شوهرش با عروسش حرف زده باز مادر شوهرش آدم خوبی بود ولی واقعا همین کارها رو پدر شوهرت باهات می‌کنه هیچی نمیکی؟

من نمیدونم چرا یه عده دارن دفاع میکنند  این اقا هیزه و حرف ناشایستی زده با توجه به کامنت اسی د ...

منم فازشون نمیدونم

یا یی عارن

یا کمبود محبت دارن

یا خوششون اومده بگن آااارههه جوون گوووشت داریم هیزن ب نظرم

منم فازشون نمیدونم یا یی عارن یا کمبود محبت دارن یا خوششون اومده بگن آااارههه جوون گوووشت داریم ه ...

والا

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
والا من بابامم از این شوخیا با من نمیکنه چ برسه ب پدرشوهر 

دقیقا من تاحالا بابام از این حرفا بهم نزده حتی شوهرم نزده بعد پدر شوهرم اینو گفته تازه من اولش متوجه منظورش نشدم شوهرم گفت 

اون قسمت مگس کش که خیلی مهم نیست اصلا  چه ربطی به کتک زدن داره!  گرچه کار یه مرد میانسال ...

به نظر من که اونم خیلی مهمه 

خیلی بیشتر از خیلی

کتک پس به چی میگید شما حتما آدم باید سیاه وکبود بشه!

مادرای قدیم بچه هاشونو با مگس کش کتک میزدن به عنوان تنبیه!

شاید فرهنگ ها متفاوته تو فرهنگ‌ما این چیزا خیلی زشته

افسردگی فقط تو تختخواب افتادن و گریه کردن نیست آدم میتونه درحالیکه داره برای ده سال آینده زندگیش برنامه ریزی میکنه و سفر و مهمونی و تولد میره و به خودش و زندگیش میرسه در تمام این لحظات آرزوی مرگ کنهآدم موجود مجبوریه‌خیلی مجبور
اتفاقا من خیلی بیخیالم نسبت به شوخی این حرفا ولی وقتی سر غذا پختن کلی داد سر من مادرشوهرش زد بعدشم ب ...

چرا میگی مادرشوهرش؟!؟!؟ 😔

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
من نمیدونم چرا یه عده دارن دفاع میکنند  این اقا هیزه و حرف ناشایستی زده با توجه به کامنت اسی د ...

محل کارش چیه  شوهر اسی پدرشو می‌شناسه واس همون نمونده منم اول فکر کردم شوخی کرده ولی وقتی پسر خود مرد گفت پاشو بریم یعنی اخلاق باباشون می‌دونه 

چ مسخره چقدر زور زدی از حرفاشون مشکل تولید کنی برای قهر ..‌ بنده خداها نفسم نکشن جلوت ی شوخی کرده پد ...

با مگس کش زده پشت عروسش بعدم بهش خندیده

بعد ب عروسش گفته دنده های تو پر گوشت و چربیه و ب درد بریون کردن میخوره

واقعا بنظرتون این کاه محسوب میشه؟؟؟حرف درآوردنه؟

برای من به شخصه خیلی سنگینه این رفتارها

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
2706