2733
2764
عنوان

پدر شوهرم دیشب نشسته بودم یهو با مگس کش کوبید رو کمرم

| مشاهده متن کامل بحث + 9243 بازدید | 197 پست

یعنی بهت گفت گوشت های بین دنده های تورو بابد کباب کنیم؟ 

چه بی فرهنگ و بی تربیته (مثل مرای هیز ایران قدیم حرف زده!) 

والا اگه اینو گفته و اشاره کرده به بدن تو شوهرت حق داشته 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوخی های خرکی هست دیگه . پدرشوهر من عین برج زهرماره با این حال ترجیحش میدم به آدمی که شوخی های چرند ...

ب نظر من هرچی با خانواده شوهر خشک‌تر و سردتر باشی بیشتر احترامتو نگه می‌دارند.

پدرشوهر من تا پامو میزارم خونش شروع میکنه چرت گفتن تا وقتی ک برگردیم.

خستم کرده.

میگه من نمیتونم جلوی خودمو بگیرم چه بدت بیاد چه خوشت بیاد من باید حرفامو بزنم.

محتاج صلوات شمام(لطفا منو یک صلوات مهمون کنید)❤
اسی بعد چی شد

هیچی باز داد زد سر مادرشوهرم ، بعد اومد گفت نرید بمونید حالا میگن تقصیر منه ، یعنی بخاطره مگس کش نبود بخاطره حرفی بود که سرگاز زد منم نمیخواستم پاشم شوهرم گفت پاشو بریم چون قبلشم همینطور غر میزد 

اومدم بشینم گفت تو کجا میری وایسا 

پس مدل رفتاریش همینه و اصلا خوب نیست

بچه آدم ازین رفتارش ناراحت نمیشه اما رفتار یا عروس و داماد باید محترمانه باشه

بنظرم زیاد میرید خونشون

رفت و امدو کم کنید, بهتر میشه

معتقدم آقایون جنس "مخالف" خانم ها نیستن، بلکه تنها جنسیتی "متفاوت" با اونها دارن و این تفاوت، نه تنها مانع اظهار نظر نیست، بلکه میتونه برای هر دو طرف، دربردارنده موارد آموزنده و مفیدی باشه
هیچی باز داد زد سر مادرشوهرم ، بعد اومد گفت نرید بمونید حالا میگن تقصیر منه ، یعنی بخاطره مگس کش نبو ...

اخر رفتید یا نه

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔
ب نظر من هرچی با خانواده شوهر خشک‌تر و سردتر باشی بیشتر احترامتو نگه می‌دارند. پدرشوهر من تا پامو م ...

من تا سعی دارم خودمو جلوش ظاهر نمیکنم.مادرشوهرم زن خوبیه پیش اون میرم یا تو اتاق . 

اره دقیقاً گفت 

بدم میاد از مردایی که دهنشون چفت و بست نداره و هر حرفیو بعنوان شوخی میزنن 

حرفش خیلی  زشت بوده از نظرمن و شوهرتم کااااملا حق داشته بهش بربخوره 

یعنی چی که گوشت تو خوبه برای کباب کردن!!! مردک بی فرهنگ 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
دنده تو رو گرفت یا دنده گوشت و یا دنده خودشو ؟

😅

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر 💞💞همسر خوبم💞 💞.انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2706