2733
2764
عنوان

هیچ وقت حسرت کسی نخورید چون...

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 23 پست

همه داداشا حامی از آب درنمیان یکی مثل برادر شوهر من میشه عامل پسرفت داداشش، 

ببین دلیل اصلی مقایسه زندگیمون با دیگران اینه که نمی‌دونیم عدالتی در کار نیست 

شرایطی که اون توش متولد شده خانواده اش و و و همه اینا باعث ترقی اون آدم شده و یا حتی فاکتوری ب اسم شانس 

اگر بپذیریم این بی عدالتی رو کلا این قیاس کن فیکون میشه و دیگه توجه ما می‌ره سمت فقط فقط زندگی خودمون 

توجه که برگرده این طرفی حالا آگاه میشی که اوکی من فلان چیزارو دارم فلان چیزارو ندارم 

خب حالا واسه کدومش تلاش کنم بهش برسم مثل پول 

و واسه کدومش باید بپذیریم که نخواهم داشت و رها کنم مثل مثلا بچگی غمگین که داشتیم 

تجربه زندگی خودمم بهم ثابت کرده تو زندگی هم بالا رو تجربه می‌کنی هم پایین هم از لحاظ مالی هم بقیه فاکتور ها مثل اخلاق بی اخلاقی اطرافیان وووو

خودتو تصور کن یه تیکه سنگ داخل یه رودخونه که با جریان اون رودخونه پرت میشه یه جا گیر می‌کنه صیقلی میشه وووو

هرجا راکد موندی بدون یه روزی میگفتی تو جریان و این نیز بگذرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه داداشا حامی از آب درنمیان یکی مثل برادر شوهر من میشه عامل پسرفت داداشش،  ببین دلیل اصلی مق ...

جالب بود حرف هاتون، سپاس از نظر خوب تون 🌹 

و شاید یکی از علت هاش درماندگی آموخته شده هم باشه 

شخص دچار ابن درماندگی میشه و کاملا خودش رو ناتوان و... می بینه 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
پنیک چی هست

با اجازه بنده هم نظرم رو عرض می کنم 

حقیقتش تو هر شخصی فرق داره 

اما معمولا این علائم وجود داره 

احساس می کنه هر لحظه داره می میره، شدیدتر هست یک جورهایی مثل این هست که روح داره از بدن شون خارج میشه 

احساس می کنه داره سکته می کنه

احساس خفگی دائم داره 

تپش قلب دائم داره انگار قلب شون دايم مثل پرنده داره خودش رو به قفسه سینه می کوبونه 

حس فلجی داره 

و... 

و گاهی یکی از علائم وجودنداره و گاهی همه علائم رو داره 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
پنیک چی هست

حمله اضطرابی

همیشه و همه جا باهامونه

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
با اجازه بنده هم نظرم رو عرض می کنم  حقیقتش تو هر شخصی فرق داره  اما معمولا این علائ ...

دقیقا

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌